Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 16 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Általánosban sokat piszkáltak, és nagyon ritkán beszéltem lányokkal, középiskolába meg nincs olyan lány aki tetszene és nem idősebb nálam.
2020. máj. 30. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát ne is iskolában keress barátnőt... Házinyúlra nem lövünk... De azért szerintem 16 évesen még nem baj... vannak nyitottabbak és kevésbé... akkor baj ha te a hiányát érzed!
2020. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális. Előbb-utóbb biztosan te is fogsz találni valakit, ahogyan mindenki más.

Egyébként meg én is pontosan ugyanebbe a helyzetbe vagyok mint te, azzal a különbséggel, hogy én lány vagyok. Párszor már én is gondolkoztam ezen a kérdésen, de arra jutottam, hogy még bőven van időm, és úgyis jelenleg leginkább a tanulásra kéne koncentrálni, hogy be tudjak jutni majd egy jó egyetemre, ezzel megalapozva a jövőmet.

Szóval ne aggódj, teljesen normális vagy:)

2020. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2020. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%
Szia én is ugyan ebben a cipőben járok, annyi a lényeg ne izgulj rá úgy is jön valaki. :D
2020. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Normalis
2020. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

20 évesen is normális.

Olyan 25 évesen 100+ kudarc után már nagyon el kell gondolkozni... kb ott jelent már komolyabb gondot ez.

2020. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy mikor. Mundenki másmire vágyik. Ha már kaparod a falat a vágy miatt, akkor úgy is cselekedni fogsz.


Emlékszem,hogy eleinte lövésem se volt, hogy miről-hogyan beszélgessek a nőkkel. Amúgy idősebben, azaz 22 felett azért egy fokkal egyszerűbb, mint középben. Ott inkább ők is kiszakadni akarnak, új dolgokat megismerni, önállósodni. Így nyitottabbak is.


Én mindig azt mondom,

- hogy a kor csak egy állapot. Van aki 22 évesen házasodik, van aki 35.

- Mindig csak az a gáz, amit te annak tartasz és nem az amit mások mondanak.


16 évesen nem volt még bnő? És akkor mivan? Én azt hittem, hogy egy kapcsolat megváltoztatja az életem, még az első elött. Hatalmasat tévedtem. Azóta túl vagyok 3 hosszabb-rövidebb kapcsolaton és teljesen mást keresek, mint az első elött. Rá fogsz döbbenni évek múltával majd, hogy az átlagos és hétköznapi nők a legaranyosabbak. Külső meg már harmadlagos lesz, és inkább a modora és érték rendje lesz a domináns. ;)

2020. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem 18 évesen lett az első.
2020. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 évesen volt 1 ritkaszar kapcsolatom 1 hónapig. Most leszek 18 és szerintem semennyire nem cink a dolog. Jön ha jön, ennyi.
2020. jún. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!