Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem, hogy nincsen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, hogy nincsen egy normalis baratnöm 20 evesen?

Figyelt kérdés

Husz eves fiu vagyok, magas, sportos alkat, kek szemem van, iskolaba jarok,de nagyon furcsa vagyok ami a felfogasomat illeti.


Utalom az alkoholt, cigit es drogokat. Utalom a rossz embereket,akik nöket es gyerekeket bantanak, nagyon erzekenyen reagalok az ilyen esetekre.


Minden almom es vagyam egy boldog csalad. Szeretnek majd ket gyereket es szeretnek majd hazasodni. Nagyon fontos nekem a hüseg es en nagyon szeretek mindig a baratnömmel lenni (szerintem ez egy nagy baj). Sok lany szerint az a baj,hogy ha baratnöm van,akkor függök töle, mindig vele szeretnek lenni, romantikus "szarsagokat" csinalni (ezt mondta az exem). Nem tudom mit csinalok rosszul... Nem szoktam soha bulizni jarni, mert szerintem ott csak örült lanyokkal lehet megismerkedni, akik csak isznak es nem veszik komolyan a kapcsolatokat...


20F


2015. szept. 7. 21:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Bármi is történjék, semmiképp se változz meg! Ó, bár egyidősek lennénk...
2015. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ez nem furcsa, sem rossz.

Inkább ilyen srácból kellene több.:)

2015. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Valaki azért jár el bulizni hogy lazítson. Attól még nem őrült.
2015. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ja egyetértek az utolsóval. Járok bulizni, igaz nem sokszor, mégse tartom őrültneknek magam. Próbáld ki egyszer te is! Nem kell mocsárrészegre inni magad, csak épp annyit amennyitől kezded egyre jobban érezni magad, kicsit becsípsz :D

18/l

2015. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam mar jo parszor es egyaltalan nem tetszett... :/ Nekem nagyon unalmas
2015. szept. 7. 22:07
 6/26 anonim ***** válasza:
Írj üzit. 19L
2015. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Tessék, máris akadt jelentkező. :'D
2015. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ez nem jelentkezés :D
2015. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
csak azért írtam mert lehet tudok tanácsot adni és segíteni :)
2015. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Azért mert a leírás alapján kib. unalmas lehetsz. Amit leírtál az egy nyugger kapcsolat.
2015. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!