Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az iskolából....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az iskolából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány a gimiből, 2 évvel feljebb jár. Csak látásból ismerjük egymást. Hogy merjem megszólítani? Vagy hogy érjem el hogy ő szólítson meg? Egyáltalán lehet esélyem nála?

2020. jún. 1. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha 2 évvel feljebb jár szerintem nem sok esélyed lehet nála, de hívd el valahova, vagy szólítsd meg, te vagy a fiú, neked kell kezdeményezni.
2020. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem sok esélyed van, ha 2 évvel idősebb. Csak akkor szólítsd le, ha előtte megbizonyosodtál, hogy bejössz neki.
2020. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
95%
Próba cseresznye
2020. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat 2ev az azért sokat számít... És ahogy észre veszem csak a külseje alapján ismered. Szerintem megprobalhatod de nem tudok sok biztatót mondani. Mit tegyél? Megválaszoltad magadnak, szolitsd le
2020. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Gimiben sokat számít az a 2 év. Tehát 9-10-es vagy. Tehát a lány már 17-18 éves.

Ha csak "egy éjszakára" kell, akkor ki tudja, de hosszabb távora én úgy gondolom nincs értelme gondolkozni.

2020. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezelőtt egy 2 évvel alattam járó fiúba voltam szerelmes(meg is tudta,de vele nem jött össze semmi,nem viszonozta) most meg egy 3 évvel fiatalabb srácba vagyok:D

Ráadásul ő még általánosba jár,én meg már gimibe

Szóval vannak ilyen lányok is:)

2020. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
#2-vel egyetértek, mondjuk annyi, hogy én nem azt gondolom, hogy csak akkor, ha már biztos vagy abban, hogy bejössz neki, először inkább azt, hogy nincs-e barátja
2020. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!