Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem sikerül?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és soha nem volt még barátnőm.Mit tegyek?Lehet,hogy hülyén hangzik de a baráti társaságomba elég soknak van és egy igazi balf***nak érzem magam.A testemmel nem hiszem hogy baj lenne,mivel 186 vagyok.Inkább,ha lány társaságában keverednek,akkor úgy furán érzem magam.Legyszi segítsetek.

ápr. 20. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Azért gyere össze valakivel, mert kedveled, szereted. Ne azért szedj fel valakit, hogy legyen barátnőd. Naés ha a baráti társaságban soknak van? Hogy jön ez ide? Ez nem verseny könyörgöm. Ne hajkurászd a szerelmet, mert ez nem így működik. Az üres kapcsolatoknak meg nincs értelme, a baráti társaságod kapcsolatai sem hosszútávúak gondolom, csak "menőbb", ha nincsenek egyedül.
ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De én próbálok keríteni,csak nem sikerül
ápr. 20. 18:40
 3/15 A kérdező kommentje:
Írjátok még kérlek
ápr. 20. 18:48
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Ezekszerint nem esett le, mit írtam. Ne keresd a szerelmet! Ne gyere össze senkivel, csak azért hogy legyen valakid! Te sem állsz készen egy kapcsolatra, éretlen a gondolkodásod, ne erőltesd. Majd jönni fog egy lány, akivel megkedvelitek egymást. De kierőszakolni ezt senkiből nem tudod.
ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

#4 inkább neked nem esett le, hogy mi a kérdés.


Kérdező, más nem nagyon tudsz tenni, mint ismerkedni

Valószínűleg csak nem találkoztál a megfelelő személlyel


Addig is próbáld magadból kihozni a maximumot: találd meg a saját öltözködési stílusod, olyan frizurát, ami illik hozzád, új hobbi(ka)t, utóbbival kapcsolatban akár még meg is ismerhetsz valakit

ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Próbálj ismerkedni nem hiszem, hogy beválna más, vagy járj el bulizni esetleg, ha van kivel.Nagyon sok szórakozóhely van, Budapesten.
ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Bármennyire is le van pontozva a 4-es egyetértek vele. Erőltetni fölösleges, de fejleszteni magadat lehet, hogy férfi képesebb legyél és ezáltal bevonzad azt akit szeretnél. Sok felszínes kapcsolat van amik csak muszályból vannak, hogy megfeleljenek a külvilágnak. Ahogyan írták korábban ez nem egy verseny.
ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kézilabdázok.Tegnap volt egy meccs ismerős lányok ellen.A legjobb voltam a pályán ezt mondták a társaim is.De sehogyse akat összejönni egy olyan lány,aki tetszik nekem is.UI:erdélyi vagyok
ápr. 20. 20:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen beszari vagyok ha lányokkal beszélek
ápr. 20. 20:11
 10/15 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy csak te nem veszed észre a jeleket, biztos van olyan lány akinek bejössz, csak eddig nem tűnt fel neked .
ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!