Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anya nem engedi hogy a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nem engedi hogy a barátomnál aludjak, hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
17 éves elmúltam a barátom 18, 3 éve ismerjük egymást anyukámékkal nagyon jóba van, és én is az ő szüleivel. Állandóan megyek náluk és ő is nálam, de azt hogy ott aludjak nála nem engedi mert hogy “ egy lánynak nem szép egy fiúnál aludni”. Nem tudom már mit mondjak neki. Pedig nem olyan szigorú, jó a kapcsolatunk.

2020. jún. 3. 02:09
 1/9 anonim válasza:
74%

Nemsoká 18 leszel.

Akkor már más lesz anyukád véleménye is.

Hidd el megéri várni.

Tapasztalatból mondom.

Ha visszatekerhetném az időt a férjemmel aludtam volna először. 26 évesen!

Kár,hogy nem vártam az igazit meg.

2020. jún. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Aludjon a fiú nálatok, bár ha a te anyád ilyen elővigyázatos eléggé felügyelve lesztek
2020. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, anyukádat zavarja, hogy mit szólnak mások. Kis helyen éltek? Falun?
2020. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy változna a véleménye, főleg hogy arra alapoz, hogy mások mit gondolnak. Miért nem alszik a fiú nálatok?


Esetleg elmondhatnád neki hogy nem csak éjjel lehet b*xni

2020. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a szexszel van baja. Igen falun lakunk.😟 De velem egyidős lányok ugyanúgy ott alszanak a barátjuknál és senki nem veszi őket a szájukra. Nálunk nem jó, egy kis szobám van rögtön az anyukáméval szemben,beszélgetni se lehet normálisan mindent hallani, filmet is max telefonon fülhallgatóval tudnánk nézni szóval ja elég rossz lenne így. Remélem majd megenyhül.
2020. jún. 4. 01:43
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Inkább a fiú aludjon nálatok, mint egy lány egy fiúnál.Bár azt azért meg kellene várni, hogy 18 éves legyél.
2020. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Nehogy már a falu mondja meg, hogy ki kinél aludjon. Mondd meg annak a mániákus, érthetetlen anyádnak, hogy ne ez alapján döntsön. Ha a szomszéd Mari néni megveti azt, aki csirkecombot eszik, akkor már csak disznót fogtok enni, mert jajj mit szól majd az a vénasszony a szomszédból? Ha nem tetszik, egye ki a ....

Egyébkent meg ha a szájukra vesznek, akkor mi van? Egyik füleden be, a másikon ki. És mi az, hogy megéri várni? Álljatok már le! Ha ő úgy érzi, most jött el az idő, akkor most jött el.


Le lehet pontozni és nyugodtan tilthatjátok a válaszomat!

2020. jún. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már mondtam neki🥺 és hiába. Semmi baj, várok még fél évet, addigra 18 leszek. Köszönöm a válaszokat.❤️
2020. jún. 15. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj en ldgyél már életképtelen! Megfogod magad és ott alszol. Mi ebben a nehéz? Ne legyél már csicska!
2020. jún. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!