Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem engedi anyam, hogy...

Miert nem engedi anyam, hogy a legjobb baratomnal (f/17) aludjak szilveszterkor? L/17

Figyelt kérdés

Fel eve ismerem, sokat volt nalunk en naluk, de amikor ma megkerdeztem azt mondta, hogy szo sem lehet rola, mert bunkosag masnal aludni es tudja, hogy ugyis lefekudnenk... Abszolut nem birja felfogni h nem a pasim, csak a legjobb baratom.

De azt mondta h hajnali 3-ig eljon ertem.


Ez szerintetek normalis?


2014. dec. 28. 00:39
 1/8 intrepid ***** válasza:
92%
Istenem, hogy nem értik meg azt, hogy hajnali háromig mennyi menetet le lehetne zavarni, ha azt akarnátok. Mire megérkezik, addigra meg öltöny,-nyakkendő, - illedelmes kiskosztümben szalonzenére táncolnátok, búcsúzáskor kezet csókolna neked, (azt a kezet, amivel nem régen még őt fogtad ott :)).
2014. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

ja anyukad szerint csak hajnal 3utan tudnatok csinalni??

vagy azt hiszi alvas kozben?

nagyon csolatasu szegeny.

annyit mondok, hogy tuti fog probalkozni a fiu.

lehetunk naivak.. de legalabb gondold vegig, hogy ha probalkozik meddig mesz el vele. ha semeddig, most tisztazd vele.

szerintem csokig belefer. :) ha akarsz tobbet, maskor is lehet. tisztabb fejjel, pia nelkul

2014. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Szia! Ez csak Anyai fèltès,- nem kell zokon venned Èdesanyàdtól. nekem is van egy 17 èves lànyom ès nem engednèm, hogy a baràtjànàl aludjon, inkàbb èn is èrte mennèk! Sajnos mi Anyàk önzök vagyunk ès óvni akarjuk a gyerekünket mindentől! Minden jót!
2014. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Amikor 16 voltam nekem is volt egy nagyon jó barátom, aki pasi volt és 5 évvel idősebb nálam. Köztünk sem volt semmi, pedig anyám kifejezetten szurkolt, hogy összejöjjünk, mert imádta azt a fiút. Ő biztos hagyta volna, hogy nála aludjak. Bár ő eleve laza volt, és tisztában volt vele, hogy amikor délután elmegyek hozzá és este 10-kor visz haza, abba az 5-6 órában nem kevés orgazmust lehet elérni, és a hüvely éjjel 3 előtt is megnyílik egy pénisz számára, nem csak utána, mint valami bűvös kapu. Anyukád nyilván félt, de úgysem tud megvédeni ezektől a dolgoktól. BTW, 16 évesen már nem voltam szűz, és ezt anya is tudta, aztán a fent említett barátommal egy időre halványult köztünk a kapcsolat, és mikor újra találkoztunk, 18 voltam, és azonnal egymásnak estünk. Néhányszor lefeküdtünk, és azóta sincs köztünk semmi. De anyámnak azért elmondtam, nagyon boldog volt, és sajnálta, hogy nem járunk... :D
2014. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Az lehet, hogy te barátodként tekintesz a fiúra, de hogy ő nem tekint PUSZTÁN barátként rád, az biztos. És egy szülő ezt már tudja mert tapasztalt. Ha az én lányom lennél akkor idén még érted mennék kocsival előre megbeszélt időpontban, jövőre pedig oda mehetnél ahová akarsz, mert felnőttként már te felelsz a saját életed minden döntéséért.
2014. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: és a megbeszélt időpont előtt szerinted pusztán barátként tekintene a lányra, ha amúgy nem? Ha az éjféli himnusz után a ház előtt állnál járó motorral, akkor szerinted éjfél előtt nem tudná elveszíteni a szüzességét (vagy ha már nem szűz, egy hatalmasat dugni?). Ne legyetek már ennyire nevetségesek, de tényleg.
2014. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jön elő bennem kérdés, hogy azok az anyák akik ennyire féltik a majdnem felnőtt gyereküket a szextől, hol szerezték meg azt a tudást amivel összehozták a pici lányukat? :)
2015. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mert nem tudsz rendesen írni??
2020. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!