Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért nem engedi,...

Anyukám miért nem engedi, hogy gyakrabban aludjak a barátomnál? 19L

Figyelt kérdés

19 vagyok, most érettségiztem, kitört a nyári szünet.

Meg szokta engedni, hogy nála aludjak, de csak hetente/kéthetente. Szoktam kérni, hogy had aludjak ott, de nemet mond.

Otthon minden dolgomat megcsinálom, elérhetőzök mindig szépen és a barátomat is kedveli. Nem értem, miért jó neki, ha otthon vagyok és nem máshol, hisz úgyse tudok otthon mit csinálni, mert dolgozni nem enged el. Szerintem az, hogy 19 évesen a barátommal vagyok,a legjobb dolog még szülői szemmel is, mivel én nem voltam soha az a nagy bulizós és ő az első barátom, pár hónapos a kapcsolatunk.


Nem tudom, mi járhat az eszében, lehet, hogy simán csak azt akarja, hogy nála legyen az irányítás, mint mindenben. Mit gondoltok erről?


2016. jún. 30. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom, ha nem vgy elég érett ahhoz, hogy ezt felnőttek módjára megbeszéld vele, az ottalváshoz se vagy az.

Máskülönben meg az isten áldjon meg, 19 éves vagy. Mit csinál szerinted, odaköt az ajtófélfához? Ilyen idősen nem engedélyt kell kérni, hanem közölni, hogy átmegyek bélához, holnap jövök, puszi.

2016. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

A véleményem az, hogy egy 19 éves felnőtt nő miért kéri az anyukája engedélyét arra, hogy szexeljen meg arra, hogy dolgozni menjen.

Vagy ferdítesz, vagy vannak bajok.

2016. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 BulmaSwan válasza:
81%
Ez érdekes. Én 4 éve vagyok együtt a párommal. Nálunk is volt ilyen szülői szigor anyukám részéről egy időbe hasonlóan váratlanul, de mikor betöltöttem a 18-at ez megszűnt automatikusan. Első barátod, biztos szeretne kicsit megóvni a csalódástól, bár 19 éves vagy ezért fura, de tuti jobban érzi magát, hogy biztonságban tud téged, mikor otthon alszol.
2016. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Talán mert azt a 19 éves "felnőtt nőt" a szülei tartják el?
2016. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Te jó ég... Eltartják, és?

Ezen logika mentén egy szülő eltilthatja a gyerekét a dugástól addig amíg a gyereknek nincs saját munkája meg lakása?

Ha a gyereket maszturbáláson kapják akkor meg nem kap enni 3 napig mi? Mert a szülőnek ehhez joga van ugye?

Megdöbbent, hogy ezt egy érvnek szántad, de ugyanakkor ráébreszt milyen elmebetegek járják ezt a fórumot. A pontozásokon is meglátszik.

2016. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Igen engem is megdöbbent milyen elmebetegek járnak ide, utolsó... akik szerint az természetes hogy a gyereket eltartja a szülő, de szólni semmiért nem szólhat, joga nincs az általa eltartott "felnőtt" nővel szemben, de kötelessége az van, fizetni mindent... A szememben az a felnőtt, aki képes önmagát eltartani, már nem a szüleivel él. Addig maximum nagykorú, ami nem egyenlő a felnőttséggel.
2016. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
hiszen az Anyja nem engedi dolgozni. Szóval egyértelmű hogy kordában akarja tartani. De kül 19éves vagy. Oda mész ahova akarsz. Főleg dolgozni menj el. aztán akkor nem függsz anyucitól. Utána oda mész ahova akarsz. Tényleg 19 évesen nem kellene engedélyt kérni csak közölni hogy mész és kész. Így csak adod alá a lovat, hogy még a szoknyájához tűzhet 19 évesen is.
2016. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
És 19 évesen hova tudna menni lakni? Ha már a fene nagy önállóságot pártoljátok.
2016. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondolom, hogy sok olyat láttam már amikor a szülő féltékeny a gyereke boldogságára és mindent megtesz, hogy megakadályozza azt. Még hátráltat is azzal, hogy nem enged el dolgozni, mert addig is függsz tőle és irányíthatja az életed.

Szóval:

1. Felnőtt vagy, ha minden nap más pasinál alszol sem tilthatja meg, ha menni akarsz menj! Nem kell engedélyt kérned, közlöd h mész, aztán ennyi.

2. Menj el dolgozni! Ezt sem ő dönti el.

3. Ha találsz egy komoly pasit vagy jó melót és ki tudod fizetni az albérletet, akkor lépj le, különben azt veszed észre, hogy 40 vagy, minden pénzed hazaadod és úgy éled az életed magányosan, ahogy anyunak tetszik, nem pedig úgy ahogy te akarod.

2016. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Azért furcsa hogy 19 éves létedre nem enged még dolgozni se főleg hogy már túl vagy az érettségin. Én 19 évesen akartam dolgozni de akkor még alig volt munkalehetőség. Amikor a szüleim megtudták hogy van valakim akkor szinte majd kiugrottak a bőrükből hogy végre van valakim, főleg hogy amikor a barátomat megismerték és látták hogy jó fej, normális, kedves, udvarias szerény de határozott akkor már szinte örültek annak ha vele akartam lenni. Ők mondjuk akarták hogy jöjjön ő ide hozzánk csak mert mi városunkban van a barátom munkahelye meg neki is egyszerűbb innen begyalogolnia mert csak alig 10 percre van a munkahelye, meg a szüleim mondták hogy kényelmesebb, mert az alsó szintet nem használjuk ami egy külön kislakás fürdővel, és mondták hogy mivel a rezsibe úgy is beleszámít az ottani víz és áramhasználat és mégis kettesben vagyunk nyugodtan jöjjön.
2016. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!