Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt legjobb barátnőm és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt legjobb barátnőm és a barátom együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy a barátommal összevesztünk és szakítottunk, de másnap kibékültünk. Aztán rá erre 1 hónapra szakítottunk de végleg, és a fejemhez vágta, hogy együtt van már egy lánnyal és csak játszott velem, amit a lány is tud. Elküldte a képet, kisatírozta a profilját, de nem teljesen, így azonnal felismertem, hogy az a legjobb barátnőm. Hagytam, hiszen már nem érdekelt csak ki akartam ebből mászni, viszont ma egyik barátnőm elküldte, hogy ki vannak rakva egymás insta bio-jába szívvel és lakattal. És olyan dátum volt ott mellette, amikor mi még együtt voltunk. Hétfőn osztály találkozó lesz, ott lesz az állítólagos barátnőm is, aki tagadta az egészet és letiltottam. (ez akkor volt amikor a fiú elküldte a beszélgetést) Ti mit tennétek a helyemben? Odamenjek és beszéljek a lánnyal? Nem áll szándékomban, mert már elegem van belőlük, de a fiú fenyegetett is, hogyha szakítok tönkreteszi az életem stb...Esetleg mondjak valami olyat a lánynak, amivel megijesztem, hogy végleg hagyjanak békén? Tanácstalan vagyok, sosem gondoltam volna, hogy ez lesz egyszer, 8 hónapig jártunk és a barátnőmmel évek óta elválaszthatatlanok voltunk..

2020. jún. 5. 21:03
A kérdező szavazást indított:
Talinál rá se nézzek
Kérdezzek rá, hogy igaz e
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Huh de szar... Amúgy szerintem a fiút és a lányt is hagyd. Azt nem értem, hogyha a fiú fenyeget miért nem őt fenyegeted. Nem hiszem, hogy jóban tudnátok maradni ilyen dolgok után...
2020. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fiú messzebb lakik, nem ebbe a suliba járt, vele már nem hiszem, hogy találkozok. Szerintem sincs esély rá, hogy jóban maradjak a lánnyal, de kíváncsi lennék hogy fajult el így minden:/
2020. jún. 5. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle majd szakíts meg a kapcsolatot ://
2020. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gerinctelenek, megérdemlik egymást.

Hagyd csak őket, nem érdemes az értékes idődet ilyen emberekre pazarolni! :)

2020. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert soha többé nem nevezném a barátnőmnek.
2020. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem az lesz, hogy hagyom őket, majd a karma dolgozik.
2020. jún. 6. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedben nem mutatnék semmi érzelmet a csaj irányába, hiszen a lehető legalattomosabb módon tett neked keresztbe, és most van képe a te volt barátoddal hetyegni. Ha viszont ő próbál valami beszélgetést kezdeményezni erről, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy ez neked hogy esett és mekkorát csalódtál benne, mert képes volt rátenni a kezét a barátodra, amíg együtt voltatok, miközben veled úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna. Ezt akár az osztálytársaitok füle hallatára is megteheted, hidd el, az elég ciki lesz neki, ha mindenki meg fogja tudni, hogy már akkor kavart a sráccal, amikor még a legjobb barátnőjével járt a fiú.
2020. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dwikee01 ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor mosolyogj rá és kivánj boldog párkapcsolatot ennél idegesitöbb dolog nincs a másiknak és a csajt elfogod vele bizonytalanitani hogy mégis milyen pasihoz ment mert te már dobtad kb
2020. jún. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 7. 10:53
 10/11 A kérdező kommentje:
Akit érdekel: annyi történt végül, hogy végig minket nézett a lány (engem és a barátaimat) és az egyik közös barátnőnk odajött, hogy miért nem mentem oda hozzájuk, erre én elmondtam mindent neki. A lány odajött, hogy ez hazugság és nincsenek együtt, megkérte a közös barátnőnk hogy bizonyítsa akkor be. Végül elmondta, hogy igaz, és ő szedett minket szét mert a barátom bejött neki, és nem bánta meg a tetteit. Ugye ő elég betegesen vékony és annyit mondtam neki, hogy: semmi baj, mind tudjuk miért van veled, mert csak a kutyák játszanak csontokkal. Ezzel fogtam magam és elmentem, többet rá sem néztem, mulattam a többiekkel.A lány hamar hazament. Tudom erős volt, amit kapott, de úgy gondoltam megérdemli, ettől persze semmi bajom a vékony lányokkal, ez kifejezetten neki szólt tőlem. Szóval így ennyi :D
2020. jún. 9. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!