Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek? Van egy lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek? Van egy lány aki a legjobb barátom, körülbelül másfél hónapja vagyunk nagyon jó barátságban, előtte is ismertük egymást, de nem ennyire.

Figyelt kérdés
Most ért végett nem rég egy kapcsolatom és ő segített át rajta, viszont neki is most ért végett egy kapcsolata, annyira nem érintette meg, mert kihasznált az exe, ezért csak örül neki, hogy dobta. Nagyon sokat vagyunk együtt, munka után feljárok hozzá fél órára / órára. Reggel felhívom, beszélgetünk munka előtt. Munka után is beszélgetünk. Munka közben pedig chatelünk. Úgy érzem, hogy ő is többet szeretne, de ebben nem vagyok biztos, nem vagyok az esete, a többi exét elnézve. Szeretnék lépni, csak félek, hogy a barátság rovására megy. Eddig minden exe egy idő után leszarta és már tele van a ... az olyan emberekkel akik leszarják, én pedig már most sokat foglalkozok vele. 18 éves a lány én pedig 20. Hogy tegyem meg az első lépéseket ?

2019. szept. 24. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Masfel honap utan nem feltetlen vagytok legjobb barik. Nah de hat kezdj fokozatosan bokolni.
2019. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nők, férfiak jönnek mennek.

De a BARÁT mindig ott lesz veled, ha már ők nem!

Döntsd el!

2019. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonlóan indult. Legjobb barátok voltunk hónapokig. Aztán egyszer megdicsérte a hajamat… Akkor láttam valami furcsa csillogást a szemében és tudtam hogy ez már nem barátság😀Azóta együtt vagyunk, négy éve.Drukkolok nektek.

L23

2019. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kommentelőnek, pénteken átjön hozzám, meg fogom tenni az első lépést 😃😁
2019. szept. 25. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt? Szurkolok nektek
2019. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!