Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A húgom és az egyik legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom és az egyik legjobb barátom kavarnak. Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

A húgom 16, a haverom is.

Már régebb megbeszéltük 4-en (húgom,húgom barátnője,haverom, én. -

Mindennyian egy osztályba járunk -) hogy talizunk pénteken iszunk kicsit meg dumálunk. Haverom felajánlotta, hogy mivel nem engedik őt a hétvegén sehova ezért menjünk hozzájuk. El is mentünk.

Iszogattunk, zenét hallgattunk dumáltunk.

(azt hozzáteszem, hogy én meg a húgom bátnője elég jól bírjuk a piát, viszont a haverom meg a húgom nemnagyon.)

Elég hamar be is nyomtak és ölelgették egymást meg enyelegtek kicsit előttünk, majd később szobára mentek és arra nyitottam be, hogy smárolnak. (ennél tovább nem mentek)

Tesóm barátnője mondta, hogy hagyjam őket, mert látja, hogy szerelmesek, ami valószínűleg így is van, hisz sokat chatelnek, meg suliban is dumálnak valamint már előfordult korábban, hogy ölelgették egymást bebaszva egy falunapon.


Számomra ez rohadt kellemetlen.

Haveromnál volt a szilveszteri buli és tesómat is meghívta, viszont éreztem, ha eljön akkor tuti megint kavarás lesz, ezért szépen megmondtam neki, hogy nem. Tudom, hogy a haverom jófiú meg minden, nem tudnám elképzelni, hogy csak kihasználná, de akkoris fáj ez az egész

Mi lesz majd, ha tébyleg összejönnek utána meg szakítanak??Mi a tetves f**** fogok csinálni?!?!


Többször is el akarnak menni még így 4-en kocsmázni meg ilyesmi összejöveteleket is terveznek még, amiben én már nem szívesen vennék részt ezek után.

Egyszerűen kiráz a hideg amikor belegondolok, hogy smároltak meg enyelegtek.


Meg az is idegesít, hogy társaságban a húgom mindig megjátssza magát és egyáltalán nem olyan mint otthon. Lesz ilyenkor egy ilyen rosszkislányos stílusa, amit ugye az alkohol még fokozni fog.


Nekem már épp elég, ha csak itthon meg suliba látom a tesóm, mert mindennél jobban szeretem őt, de nem bíron elviselni, hogy az egyik legjobb spanomba szerelmes.



Mit csináljak szerintetek?

Tudom, hogy nem kéne közéjük álljak meg minden, de akkor is.


Ti jártok/jártatok a húgotokkal együtt buliba, szórakozni/piálni?

Engem pl. kajak megvisel, ha a tesómat részegen látom és ilyeneket csinál..

Kérlek tanácsoljatok valamit.



2019. jan. 26. 13:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
97%
hagyd békén, mire fel korlátozod le. egyidős emberrel jár, nincs ezzel semmi gond. Tedd túl magad rajta, és hagyd élni, felnőni normálisan.
2019. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%

Nem egy 25 éves kanapévadász román mászott a húgodra, hogy kihasználja, akinek nincs hol laknia és bepalizza szegényt.


Örülj neki hogy a haveroddal jár, őt legalább ismered. Sokkal rosszabb lenne, ha egy ismeretlen, ráadásul mondjuk egy román élősködő parazita lenne, aki tényleg csak kihasználja szegényt.

2019. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy ennyire törődsz a tesóddal, azt tanácsolom, beszélj a barátoddal, hogy ez a helyzet neked nagyon fura. De ennél többet nem tehetsz. Nem tilthatod a húgodat a haverodtól meg hogy elmenjen különböző helyekre.


Ha tényleg szeretik egymást, akkor ne állj az útjukba. A húgoddal viszont beszélj, jól gondolja meg, mit csinál, ez ugyanúgy vonatkozik a bulikra is, nem védheted meg mindig. Onnantól már csak kettőjükre tartozik a dolog.

2019. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Egyetértek, semmi baj ezzel, inkább azon gondolkodj el miért zavar, féltékenykedsz vagy másért zavar. Tök igaz sokkal jobb ez a felállás, mint tényleg egy idegen, akinek csak a fekhely kell.
2019. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

engem a sztoriban jobban zavar az a része hogy 16 ėvesen kocsmazni/piálni jártok...


Amugy meg ha ők összejöttek, nem tudsz mit csinálni. ez van el kell fogadnod.

2019. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
47%
Ne foszd meg a húgodat ezektől a kamaszkori élményektől, mert csak lelki gondjai lesznek. Szerintem is hagyd élni őket. Inkább menj csajozni.
2019. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kritikán aluli fogalmazás lett
2019. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld őket. Tök cukik!
2019. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ikrek vagytok?
2019. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz tenni h megdumalod a hugoddal és a baratoddal h mi a helyzet

Ha ok összejönnek akkor hagyd, nem tudsz mit csinálni

Viszont egy jó testvér ezeket az érzéseket elfojtja szóval hagyd rájuk, majd ok eldöntik mit akarnak

Azért kitartást tudom milyen szr

2019. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!