Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem? (Drœgozik) megtud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? (Drœgozik) megtud még változni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, nagyon jól ki jöttünk unokatesóm haverja, volt köztünk csók is, tipi-tapi, lelkizés , mondhatni, hogy jàrtunk (kimondatlanul, titokban), ez tartott pontosan 4 hónapig. Aztán egyre többször volt egy személynél akin tudom, hogy milyen üzletekben van, vagy legalábbis sokan pletykálják. És megtudtam egy biztos forrástól, hogy ő is csinálja, ezért van ott olyan sokat... Nagyon csalódtam benne, nem néztem volna ki belőle (pedig szerintem jó emberismerő vagyok), és nagyon kár, hogy ezt csinálja magával,mert amúgy egy nagyon tisztelettudó,vicces,okos fiu. De én meg nem tudom elviselni ezt a tudatot... Nem birnék vele ezután többet lenni, ezért szünetet kértem.... Nem is tagadta, bevallotta, hogy csinálja, de közben meg azt is elmondta, hogy szeret engem és nem akar elveszíteni, és, hogy adjak neki egy esélyt. Időt kértem tőle, úgy érzem én is megszerettem őt, de én világ életben nem szerettem az olyanokat akik csinálják (rossz emlék). És ráadásul pont ő... Szóval nem tudom döntésképtelen vagyok így az lenne a kérdésem, hogy megéri adni neki egy esélyt? Két év után ő az első komolyabb fiú akivel együtt voltam, szeretnék neki adni egy esélyt, de közben meg nem is, mert félek, hogy nem tudja letenni és csak fàjdítanànk egymás szívét... Ti mit tennétek a helyembe? Esetleg kaphatok tanácsot?


17/L 18/F



2020. jún. 6. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Persze, adnék neki esélyt. Miután teljesen biztos vagyok benne hogy letette. Addig semmi.
2020. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem irtad le pontosan miről van szó.

A kávé is drog és a heroin is.

Így hogy vársz választ?

(Egyébként általában a legrosszabb emberismerők gondolják magukról, hogy jó emberismerők)

2020. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Remélem nem fűről van szó, mert akkor neked átmosták az agyad elég rendesen.
2020. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

17 évesen még nem emberismerő az ember. :) Majd pár év múlva, olyan 25 évesen már talán az leszel. Az, hogy a saját korosztályod ki ismered, az egy dolog. De mint láthatjuk, azt sem teljesen. :) :D


Ha bizonyítottan abba hagyja a drogozást, akkor adnék Neki egy esélyt, hiszen lehet, hogy nem érné meg eldobni, elszalasztani, ezt a féle lehetőséget. :)


De csak akkor, ha már biztos a történet.

2020. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha abbahagyja, akkor nyílván megérdemel egy esélyt. Amennyiben miattad leszokik, az nagy dolog. Ha viszont nem, akkor valószínűleg nem tudsz már ugyanúgy nézni rá. Úgy meg semmi értelme az egésznek.
2020. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Milyen drogról van szó és milyen gyakran csinálja? Enélkül nem lehet rendesen válaszolni.
2020. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha számodra ő a tökéletes és csak a drog zavar, akkor adj esélyt. 2 hetente engedj neki egy szétcsúszós estét szerintem annyi belefér.
2020. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Átjött hozzánk, megbeszéltük a dolgot sőt, szinte mindent. Amiket említetett az a marihuána volt meg a kristály. Abban maradtunk, hogy nem kell egyből letegye, adok neki időt, de ha azután nem dobja el, akkor nem érdemes folytatni.

Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 7. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, ez így szuper, őszinte gratulációm! :)


Sok sikert nektek!

2020. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
71%
a kristallyal vigyazz. nem olyan egyszerü letenni, mert hamar függöseget okoz.
2020. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!