Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek etikus barátnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek etikus barátnak maradni egy sráccal, akinek viszonzatlanul bejöttél, ha ő szeretné, hogy továbbra is jóban legyetek, viszont titkon lehet, hogy reménykedik abban, hogy változnak majd az érzéseid, és összejössz vele?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ebbe a hibába bele estem párszor ...

16f

Elmondtam a lány barátomnak hogy bejön, és meg utált...

Én csak sajnálni tudom az ilyen srácokat... És teljesen át is érzem a helyzetüket :(

2019. jún. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fordítsunk a kérdésen:

etikus-e olyan baráttal menni étterembe, aki a pacalt szereti és enne, te pedig párizsi szelet híve vagy?

.

A kérdésre:

miért lenne etikátlan az eddigi kapcsolat folytatása, ha ő pozitív érzelmeket érez irántad?

Etikátlan viszont érzelmeit kihasználni.

2019. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az etikával van itt a baj, ha nem azzal , hogy ha neked lesz majd valakid akkor , olyan tanácsokat és magyarázatokat fog adni ami a te hapsid ellen lesz. Kell neked , egy olyan barát aki elfogult lesz mással szemben, csak azért mert féltékeny?
2019. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha egyértelmű vagy, és nem használod ki, akkor semmi gond.

De Én a helyedben hagynám, ilyenkor egy pasi apró dolgokat is félre ért, (közös program, hosszú őszinte beszélgetés)és bárki bármit mond...Nincs rosszabb egy pasinál aki kihasználva érzi magát, még ha szerinted nem is úgy történt. Szóval okosan.

2019. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!