Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után lehet nála még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körtemag kérdése:

Ezek után lehet nála még esélyem?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy lánnyal aki már régóta tetszik nekem. Annyit kell tudni, hogy már elég régóta ismerjük egymást, viszont eddig még nem mondtam el neki, hogy tetszik. Tegnap viszont megtettem és szerencsére ő is azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki. Ma találkoztam vele, viszont egy elég visszahúzodó fiú vagyok ezért nem nagyon tudtam még megszólalni sem. Ő kérdezgetett, meg próbált beszélgetni velem, viszont én csak válaszolni tudtam a kérdésekre, de tovább folytatni a beszélgetést nem. Valamint nem nagyon tudtam a szemébe nézni sem és volt egy két olyan kínos csend pillanat is. Nem csak vele vagyok ilyen hanem kb minden olyan emberrel aki egy kicsit közelebbről is meg akar ismerni. PL.: mikor sulit váltottam ezért találtam csak nagyon nehezen barátokat. Viszont ha feloldódok akkor onnantól kezdve nincsen baj. Csak addig lefagyok és kb egy értelmes mondat sem tudja elhagyni a számat. Szóval visszatérve a témára, valaki tudna segíteni ennek a gátlásnak a leküzdésében? Szerintetek ezek után még lehet ebből az egészből valami? Mondtam neki, hogy ilyen vagyok és, hogy ezért nem nagyon beszélgettem vele és azt mondta rá, ha nekem ez így megy akkor nemkell elsietni a dolgokat.

Ő lenne az első barátnőm.

18/F



2020. jún. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Fő kérdés: igen, lenne


Egyszerűen annyi, hogy gondolj bele, hogy szeret, az segíthet ellazulni, nem kell ezen.. nos.. "izélni" - szóval szorongni stb, hanem egyszerűen beszélj vele, kedvel, rossz úgyse lehet.. egyszerűen ha eszedbe jut valamilyen (rendes) téma, tedd szóvá

2020. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem szabad rágörcsölni.

Ne kezdj el hirtelen átváltani nyomulósba, de azért törekedj arra, hogy fokozatosan egyre közelebb kerüljetek, hogy eldőljön, lesz-e valami a dologból, tehát pl. egy idő után ne csak sétálgassatok, hanem valami szervezett programra menjetek (ha valami feladat van és amiatt muszáj beszélni, talán még segít is neked).

2020. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Igyatok meg egy pohár bort együtt, kicsit hátha tudsz lazulni ☺️.

Ne görcsölj rá, annál rosszabb lesz.

Ahogy írtad, szimpatizál veled, szóval nagy baj nem lehet.

Csak ügyesen, drukkolok.

2020. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha mégis leblokkolnák, akkor mit tegyek, mivel tudom megtörni a csendet? Nem tudom, hogyan tudnám fennt tartani a beszélgetést. Sajnos ilyen néma szavú ember vagyok, ezért nem is szeretek beszélgetni. Ha senki nem szól hozzám több napig és én sem beszélek, az sem zavar. Ezzel mit lehetne tenni?
2020. jún. 8. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok! 😃 Mármint az jellemző rám, amit utoljára írtál kedves Kérdező. 😃

Bár én szerencsére inkább csak nagyobb társaságban vagyok ilyen csendes, aki, ha nem muszály, nem szólal meg.

Biztosan vannak neked is kérdéseid felé, nyilván érdekel a lány komolyan. Bátran kérdezz tőle. Vagy kezdj el neki mesélni valamit. De az is elég, ha megkérdezed tőle, hogy telt a napja. Lehet, abból már ki is alakul egy beszélgetés 🙂

2020. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gondold el, hogy akarod vagy nem. Az agyadat tudod kontrolálmi max nem próbáltad pl. félsz a szobába a szörnyektől (nem valószínű csak leegyszerűsítsem) meg tudod győzni magad, hogy ott nincsenek.
2020. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!