Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet- még esélyem ha eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet- még esélyem ha eddig nem sikerült? Hogy lehet hogy mások már igazit találtak nekem meg még kapcsolatom sem volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyából megpróbálom le írni megfogalmazni hogy mi a helyzet . 21éves /F vagyok . Nincsenek barátaim társaságom mert 16éves korom óta felnőtképzésben tanultam akik elöte voltak azzokkal megszakadt a kapcsolatom . Meg persze sokat költöztem nagy távokal . Jelenleg dolgozom ahol 40-50es korosztály van így barátok nem leszünk iletve barátnőt sem fogok itt találni . Velem külsőleg viszonylag rendben vagyok sok csajnak bejönnék netes vissza jelzések alapján . Iletve 2 személyes vissza jelzés is volt . Mivel nincsenek körein így neten próbáltam barátnőt találni . Eddig évek allat eből az sült ki hogy volt egy lány akivel jó barátok voltunk évekig sokszor találkoztunk messze laktunk egymástól persze . Idő itán bele szeretem ezt elmondtam ahogy elmondtam másnapra össze jött mással . Azóta csak egyszer beszéltünk . Még sok találkozó alakult ki netről de ami rendhagyó meg egy volt . 17éves voltam akkor vele csokolóztam először ő csókolt meg heves szenvedélyes csók csaták voltak :) A lány mai napig szerintem nem tudja hogy ő volt az első ez után meg rengetegszer találkoztunk . Nagyon sok okot adott rá hogy féltékeny legyek egyszer össze vesztünk és össze jött utána mással . Most egy számomra nagyon idegen városba élek December óta . Nagyon szeretnék már barátokat és barátnőt szerezni ennyi idősen már nagyon érzem hiányát . Sok mindent megoróbaltam el jártam sörőbe de sajnos beszélgetésnél több nem jött össze . Nem tudom hogy merre induljak el vagy hadjam és fogadjak el a dolgot . Elég hosszú amit írtam és a helyes irásért elnézést .

2017. jún. 8. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne temetkezz a munkaba es az internet vilagaba! Menj el setalni, mozdulj ki,ha otthon kuksolsz,senkivel nem fogsz talalkozni. Jarj el szorakozni,esetleg kulturalt helyekre. Tenned kell valamit,ha baratnot akarsz!
2017. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj szórakozó helyekre, koncertekre és csapódj oda valakikhez. Hé srácok senkit se ismerek itt lóghatnák veletek, vagy vagy csak büfében sorban állás közzbe beszélgess valakivel aztán kialakul az. ( Én rock koncerteken mindig találok valakiket, ugye közös téma már van :D ) Nem kell feltétlen lányokhoz menned, mert ha már ismersz embereket azoknak úgy is lesz lány ismerősük a baráti körben. Valahol el kell kezdeni. Kocsmában meg s imán oda mehetsz valakikhez akik szimaptikusak és elmondod hogy bocsi srácok lányok de nem rég költöztem ide és senkit se ismerek leülhetnék e közétek. Aztán ha normálisak úgy is jófejek lesznek veled.
2017. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!