Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet-e esélyem? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e esélyem? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem már egy jó ideje. Egy kis leírás róla: Magas, szőkés barana, zöld szemű. Régen 1-2 mondatot váltottunk és ennyi. Reggelente a folyoson szoktam köszönni neki és sajnos ennyi. Az az igazság, hogy ha kint beszèlget a folyoson a barátnőivel és arra megyek furcsán kezd el viselkedni. Egyik reggel köszöntünk egymásnak, de úgy hogy rendesen szemezett velem egy 5-10 másodpercig. Amúgy többször is előfordult és olyankor olyan szinten elkezdett verni a szivem h azt hittem ott halok meg. Csak attól félek, hogy olyan mint a többi népszerű lány hogy esélyt se adna. Tudtommal egyáltalan nem olyan,de kevés esélyem lenne nála mert így is rengeteg idősebb fiú barátja van. Nincs sok képe instán és nem havonta cseréli a fb profképét ami azt jelenti hogy nem egy olyan lány mint az átlag nagyon jól kinéző népszerű lányok akik mindent kitesznek magukról
2018. okt. 14. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már most rossz!


Ezt most rögtön hagyd abba, ha sikeres akarsz lenni lányok terén!


Nem szabad azt hinned, hogy az illető nem a te szinteted van. Hogy magasabb szinten van, népszerű vagy hasonló.


Önbecsülés ami neked kevés van, ezt fejleszd!

2018. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ez semmit nem jelent
2018. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!