Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már azt, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy ha valakire a szerelemben rengeteget vártatok, szenvedtek miatta, és amikor beteljesült a szerelem, akkor boldogok voltatok, de úgy éreztétek, hogy nincs mostmár miért küzdeni? És most a szenvedés hiánya miatt szenvedsz?

Figyelt kérdés
Tudom nem egyszerű a megfogalmazás, de máshogy nem tudtam leírni. Aki átélte már az talán megérti.

2020. jún. 14. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,előfordul,hogy az ember küzdd valamiért és miután megkapja azt,már nem érez olyan motivációt. Velem is volt ilyen,amikor beleszerettem egy srácba,de amint érdeklődni kezdett irántam,valamiért ellaposodtak az érzelmeim,pedig tényleg nem bántani vagy játszani akartam. Megesik az ilyen.
2020. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze. Nem te vagy az egyeduli aki átesett már ezen. Ahogy az elozo válaszoló is írta, ha nincs ami motiváljon elég nehez..legyen barmirol szo. Az sem mind1 mennyit kuzdessz valakiert. Akad olyan is, aki szereti kelletni magat és szereti ha küzdenek erte. De ez sem mehet a végtelenségig. Meg kell huzni egy hatart és észrevenni, hogy erdemes e az illetoert annyit szenvedni..
2020. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!