Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez még ugye nem nagy korkülönb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még ugye nem nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok (L) a baráton pedig 29(F)
2020. jún. 21. 16:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%

Ugyanmár, annyi embertípus van. Nem ismerjük és nem is tudunk semmit se a kérdezőről, se a palijáról.


Egyszerűen így nem lehet a kérdésre sem válaszolni igazán. Jellemeket kéne ütköztetni egymással, nem életkorokat, csak hát arra meg nincs mód. De így meg értelmetlen bármit is mondani.


Bőven nem az életkor a meghatározó itt szerintem, max jelzés értékű, de azt is megkérdőjelezem.

2020. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ez sok.


Oké, hogy a ”szerelemnek nincsenek határai”, meg a többi maszlag, de mi van, ha mondjuk a pasi gyereket akar? A lánynak valószínűleg még állása sincs. Mégha jól meg is vannak együtt, összeillenek, de hosszútávon nem lehetne megoldani. Ebben a korban 4 év is sok, nemhogy 12.

2020. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
25%

De az, hogy a srác gyereket akar, az csak megint egy speciális eset. Megint csak egy példa, egy típus.

És mi van, ha esze ágában sincs gyereket nemzeni még egy ideig? Vagy ha netán kérdezőnk titkos és rejtett vágyálma pont az, hogy fiatalon anya lehessen?

Csak egy eset mind, van még vagy egy tucat, köztük köztük a kapcsolatot hátráltató vagy pont segítő tényezővel.


Szerintem sem kevés a korkülönbség, de én még mindig úgy gondolom, hogy pusztán erre hivatkozva elvetni egy esetleges kapcsolatot badarság.

2020. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy, a nagyszüleim közt 9 év van és mégha koràbban nem is jött ki, most igen. Nagypapám már alig bír menni, nagymamám viszont menne, élné az életét, de nem tudja, mert gondoskodni kell a férjéről.
2020. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó nagy!

Hogy engedheti meg anyád, apád?

2020. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!