Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl sok lenne ekkora korkülönb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HannahUwU kérdése:

Túl sok lenne ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés
16 éves transznemű lány vagyok és nemrég megismerkedtem egy 13 éves transz fiúval. Nemrég azt mondta, hogy szerelmes belém, ami eléggé meglepett. ;-; Nagyon kedves és aranyos, én is hasonlóan érzek iránta. Úgy tervezzük, hogy majd a budapest prideon találkozunk először, addigra remélhetőleg véget ér a járvány. Úgy érzem, hogy végre szeret valaki és nem szeretném eldobni magamtól ezt a lehetőséget, csak ez a korkülönbség picit zavar. Szerintetek is ekkora probléma ez?

2020. ápr. 12. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem te fiúnak születtél de lánynak érzed magad és 16 éves vagy. Van egy 13 éves aki lánynak született de fiúnak érzi magát. Ezzel eddig semmi baj. (Hozzátsszem én is lánynak születtem de fiúnak érzem magam) Szerintem nem nagy korkülömbség csak a szülők máshogy láthatják. Én sok síkert kívánok ha összejöttök végül de semmit se kell elhamarkodni.
2020. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem ez volt a kérdés, de szerintem idén nem fogják engedélyezni a pride-ot.
2020. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem nem nagy a korkülönbség!Szerintem egy kapcsolatban nem az évek számítanak hanem az hogy szeressétek egymást(azért van kivétel pl egy 56 éves férfi ne akarjon egy 13 éves lánytól semmi komolyat)Ha összejöttök max az lesz a gond hogy a szülők nem nagyon tudják elfogadni ezt.Amúgy a szüleid tudják hogy transz vagy?

2020. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 - Köszi szépen a jókivánsgot! ^^

#2 - A Budapest Pride oldalán az van irva, hogy augusztusra tolták el.

#3 - Igen, szüleim tudják, hogy transz vagyok.

2020. ápr. 12. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, de nem ők fognak dönteni. És ez a kormánynak pont kapóra jön.


#2

2020. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem szerelem, azt ugye tudod? Nem a korával van gond, hanem azzal, hogy soha nem látott téged (max képen) és már azt hiszi, hogy szerelmes beléd. Meg, hogy te is hasonlóan érzel... Nemár! Mi lesz ebből szerinted augusztusra, ha már most áltatjátok egymást és behaluzzátok a szerelmet?
2020. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Jezusom de degeneralt a vilag
2020. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ebben a korban ez még hatalmas különbség.

Amúgy nem tudom, hogy korkulonbseg szempontjabol miért releváns hogy minek hiszitek magatokat.

2020. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!