Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak , ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak , ha nagyon szeretem őt ?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon összehangolódtam. Egy iskolában járunk és a hülye koronavírus ( nem akarok megbántani senkit ezzel ) elrontotta , mert terveztem neki egy meglepetéssel . Nagyon megbántam mindent, mert mostmár megszakadt a kapcsolatunk és még mindig érzek valamit . A szemei fogtak meg nagyon . Mit tudok csinálni azon kívül , hogy minden nap ráírok ? Kérlek ne bántsatok ezzel , mert sokat érzek , még róla is álmodok :((
2020. jún. 28. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

"Mit tudok csinálni azon kívül , hogy minden nap ráírok ?"


Hát találkozót kérni például? :) Szép idő van, most a legjobb/legegyszerűbb, nem januári hidegben.


Ne várj vele.

2020. jún. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Ne írj rá minden nap. Próbáld ki mi történik, ha 1-2 napig nem írsz. Elkezd majd gondolkozni, hogy talán mondott valamit, amivel megbántott, vagy esetleg már nem érdekled, vagy vagy vagy. Ez jó, mert rajtad fog gondolkodni.

Egyébként meg amit az 1-es írt. Hívd el valahova.

2020. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Én is ugyanezt tudom mondani, amit a második, és az első. Csinálj valami mást egy nap, például nézz videót, játssz valamivel, szánj egy nagyon kevéske időt magadra is, mert neadj Isten, hogyha elhagy, akkor nagyon-nagyon fájni fog! Nem akarlak elkeseríteni, nehogy félreérts kérlek!

Hogyha Rád ír, és keresni fogja a társaságod, akkor hívd el Őt valahova találkozni, lógjatok együtt, a lányok nagy része szereti a Mekit, vidd el oda ^^ Nem tudom, mennyire vagy pesti, de hogyha pesti vagy, vidd el Árkádba, vagy a Westendbe, a legtöbb lány, akivel eddig baráti kapcsolatban voltam, leginkább ezeket választották. :D

Sok sikert, hajrá, ne add fel! ;)

16

2020. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!