Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos még nem volt részem egy kapcsolatban sem, sem pedig szerelemben, ezért nem igazán tudom vajon tényleg helyes-e az észrevételem.


Osztálytársak vagyunk a fiúval. Még év elején csatlakozott hozzánk de hamar beilleszkedett. Az egyik barátjának hála figyeltem fel rá. Elsőnek csupán órán kezdett nekem suttogni, majd mikor hátrafordultam, azt mondta, hogy a haverja mondani szeretne nekem valamit. Egy kicsikét zavarba jöttem mikor belenéztem a fiú szemébe. Olyan érzésem volt, mintha a szívem egy ütemet kihagyott volna. Mivel nem szólalt meg, így visszafordultam. Pár nappal később a legjobb barátnőmmel hülyéskedtem azonban hirtelen olyan volt, mintha figyelnének. Oldalra néztem de abban a pillanatban vissza is kaptam a tekintetemet. Mosolyogva figyelt, aminek a hatására éreztem, hogy vörösödik az arcom. Többször is észrevettem, hogy figyel de nem igazán tudtam pár másodpercnél tovább tartani vele a szemkontaktust. Ha pedig mégis sikerült, akkor ő sütötte le a szemeit. Teltek a hetek és egyre furábban kezdtem érezni magam. Ültetés volt s mivel egyedül ültem elől a padban, a matektanárom megkérte a többieket, hogy valaki üljön mellém. Percek teltek el de senki nem mozdult. Kínosan kezdtem magamat érezni, amikor is hirtelen megjelent s némán helyet foglalt a mellettem lévő széken. Nem nézett rám, az előttünk lévő üres táblát méregette. Boldog voltam. A szívem pedig majd kiugrott a helyéről. Amikor a dolgozat feladatlapokat elvette s összeért véletlenül a kezünk, majdnem kicsúsztak a kezei közül a dolgozatok. A közös órákra pedig amikor vártunk a folyosón, nem ment messzire. Mindig a közelemben ült vagy támaszkodott meg. Ha elment mellettem vagy éppen órán mellettem ült, elkezdett remegni a kezem s olyan érzésem volt, hogy bármelyik pillanatban kiugorhat a szívem a helyéről.

A vírus miatt nem láttam őt, viszont discord-on mindig hallottam a hangját. Voltak olyan pillanatok, mikor a tanár valamiért kilépett s addig mi elvoltunk. A többiek vidáman ecsetelték egymásnak a napjaikat, addig én meg próbáltam megoldani a következő feladatot. Ekkor szólított meg egyszer a nevemen. A meglepődötségtől majdnem ledőltem a székről. Hiába vártam, nem szólalt meg többet. Ez nem egyszer történt meg, s hiába figyeltem nem mondott ezután semmit sem.

A bizonyítvány osztás pár hete megtörtént. A tanárnő mindenkinek mondott valami szépet s a többiek a végén tapsoltak. Amikor az osztályfőnökünk felém fordult s át adta a kis könyvecskét, a fiú és az egyik haverja halkán elkezdték kántálni a nevemet.


Őszintén bevallva egy csöppet össze vagyok zavarodva miatta. Tényleg nem értek az ilyenekhez, mint a szerelem és elég bénának érzem magamat ezt a témát illetően..


Szerintetek tetszem neki vagy csak a barátaival szórakoznak?

Előre is nagyon de nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kérlek nézzétek el nekem, ha esetleg értelmetlenül írom le a sorokat de nagyon zavarban vagyok.^^

17/L



2020. jún. 29. 22:44
 1/10 anonim válasza:
100%
szerintem mond el neki
2020. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csak szórakoznak. Szerintem próbáld kideríteni, hogy mi van vagy valahogy adj neki jeleket.
2020. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is tetszel neki, és ő is neked. Valahogy próbálj nyitni felé. :)
2020. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pipa. :)

Esetleg tudnátok tanácsot adni, hogyan adhatnám neki szépen lassan a tudtára, hogy tetszik? Nem igazán vagyok kezdeményező tipus..inkább félénk, főleg ha fiúkról van szó..^^

2020. jún. 30. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá sokat, hívd el sétálni, beszélgetni. Nekem ezeket mondták, amikor pasizni kezdtem.
2020. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020.. Annyira visszafejlődtek ezek a "férfi" egyedek h már csak nevekkel tudnak kommunikálni.. Őszintén 100% h bejössz neki. Csak lehet h a haverjai elfogják baszni neked. Sajnos velem is történt már ilyen régen hogy ismerősök cukkolása miatt inkább ráhagytam. Persze mind ez csak feltételezés. Lépj minnél hamarabb ha ő nem lép. Sok sikert.:)
2020. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami érett 25 ös kellene neked....hagyd ezt a hülyegyereket...
2020. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok valamivel előrukkolni. :)
2020. júl. 1. 20:10
 9/10 anonim válasza:
hogyha beszelgettek irhatsz olyat hogy "picit ehes vagyok... nem megyunk el valahova kajalni?" vagy "filmet akarok nezni de egyedul unalmas, hogyha van kedved elmehetnek moziba/atjohetnel filmezni" es hasonlo szovegek. Sok szerencset a jovoben legyetek boldogok! Remelem sikerulni fog az "akcio"! :)
2020. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj ne! Ne te menj ilyen nagyon direktbe! A fiúk azért szeretnek küzdeni egy lányért! Elôször csak írj rá, hogy hogy telik a nyár stb. És elôször csak beszélgessetek! Kérj tôle valamiben segítséget és miután azt a valamit megbeszéltétek, akkor érdezd meg, hogy na és hogy telik a nyár, mizu vele. De így a semmibôl ne hívd el valahova, mert elijesztheted! Apróbb jeleket adj és hidd el, lépni fog! De ne te udvarolj neki vagy hívd el elsônek, az a fiú feladata! Viszont valami jelet muszáj küldened, hogy tudja a fiú: jó úton halad.
2020. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!