Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam így mit akar tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam így mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Pár hete megismertem egy fiút,ő is ott dolgozik nyári munkán ahol én.Az első kép napomon nem is foglalkoztunk egymással.De kb 3.napra bejelölt facén Mondtam magamba hogy ez még csak egy jelölés, viszont rámírt még aznap.Akkor elkezdtünk beszélgetni,és nagyon jól kijövünk egymással.A munkahelyen sokszor basztatják azzal hogy a NEVEMET mondják hogy pl: Katád neked kávét.(nem ez a nevem!)

Rámírt és mondta remélem ez engem nem zavar mert ők csak viccelnek és igazából azért mondják neki a nevemet egyfolytába mert egyszer mondták és Ő RANDOM..(!!!)hátrafordult..szvl állítása szerint nem direkt.Pár napja elkezdtünk elég jóba lenni.Volt olyan hogy kb majdnem egész nap beszélgettünk.Aztán jött az hogy kétszer álmodtam is vele..de igazából minden nap sokat gondoltam rá.Nem igazán szoktam fiúkkal beszélni.Volt olyan hogy azt írta nekem:drágááám,meg sziveket. Pont tegnap történt velem egy olyan dolog ami elszomorított..mondtam neki most addig ne beszéljünk mert nem akarom elrontani a kedvét.De őt érdekelte ezért elmondtam neki.Nagyon aranyosan kezelte a helyzetet:) Viszont..megírta aznap hogy:És igenis érdekel az ilyen dolog.Főleg ha egy "barátról "van szó.Eddig teljesen úgy viselkedett velem mintha tetszenék neki..de lehet ő csak így barátkozik :( Viszont én teljesen benéztem ezt..igazából csak 2 napokat járok dolgozni de ő minden nap ott van.(nem írtam le mindent de tényleg úgy viselkedett velem mintha szerelmes lenne belém)Bár elég félénk fiú..Most elkéne felejtenem?Mert én meg annyit álmodok vele és kattogok ezen..ma nem aludtam semmit és 5kor felkeltem magamtól hogy megint rá gondolok .De fogalmam sincs hogy szerelmes vagyok e belé ezek után.Így nehéz vele beszélnem is..meg főleg ha megyek dolgozni,zavarba leszek.Veletek volt már ilyen?Mit csinálnátok a helyembe?Lécci értelmes válaszokat..köszönöm!!! :)


2020. jún. 30. 12:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kiegészítés ként: Elég sok lány barátnője van..
2020. jún. 30. 12:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik. Persze én is tévedhetek, bár nemigen szoktam :D
2020. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ő ilyen típus.

Vagy meleg.

2020. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Háát..nem hiszem hogy meleg lenne :D PL az insta biojába az van írva hogy: single

És csak az tesz sztem ki ilyet aki felakarja hívni magára a figyelmet:DD

Abba lehet igazság hogy szórakozik,de mindenképp majd megbeszélem ezt vele..

2020. jún. 30. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ki akarod deríteni, hogy mi van köztetek a legjobb lenne ha valahol kettesbe találkoznátok.

Amúgy csatlakozom a felettem lévő válaszolókhoz. Szerintem is szórakozik...

Jártam már így. Tali, haza kísért, órás beszélgetések, félénk fiú aztán annyira félénk volt, hogy közben lett egy barátnője amit elfelejtett megemlíteni nekem. :D

2020. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez csak egy teória amit most írni fogok, de szerintem lehet hogy az összes lány barátjánál először bepróbálkozott, viszont mindegyik beletette a friendzone-ba(így lettek a barátai) és ezáltal ő annyira megszokta ezt a helyet hogy alapból nem próbálkozik úgy lányoknál hanem már megszokásból barátnak nevezi őket. De ez csak egy teória természetesen.

Szerintem mondd meg egyenesen és nyíltan hogy tetszik neked, és megpróbálhatnátok többet is a barátságnál.

2020. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátságos, és te túlértelmezted ezt, mivel írod, hogy nem szoktál fiúkkal beszélgetni.
2020. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megértő válaszokat.Legalább mostmár nem csak én látom így a dolgokat.Kapcsolatom nem lehetne vele..mert kb 20 km van köztünk és milyen egy kapcsolat ha hetente találkoztok vagy hónaponta. Meg amúgyis fiatal lennék egy kapcsolathoz..:/
2020. jún. 30. 15:20
 9/11 A kérdező kommentje:
5.válaszoló..Igen,kicsit mostmár én is félek attól hogy van közbe barátnője.Sőt..lehet azokkal a lányokkal még csak most ismerkedik és engem addig úgymond "várakozó listára'tett :DD
2020. jún. 30. 15:24
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Hány évesek vagytok?

Amúgy a 20km semmise. Kb 15-25perces út, attól függ mivel közlekedtek. Heti szinten simán bejárható. Párommal közöttünk több mint 100km volt. Nem láttuk egymást folyamat, de íme mégis élünk-virulunk együtt:D

2020. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!