Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg a telefon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a telefonszámát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiú, akivel szeretnék barátkozni (nem feltétlen összejönni vele),de közelebb kerülni hozzá, mert nagyon jófej stb. nyáron egy hétig "nyaraltunk" együtt. Néhány szót beszéltem már vele Instagramon, de csak arról, hogy ki mikor hova megy, ki mikor érkezik a "nyaraló" helyre,˘plusz még annyit, hogy elküldtem neki az azon a héten készült fotókat rólunk (mármint akik ott voltak még), hogy legyen emlék, igazából semmi többet. Facebookon is ismerősök vagyunk (bár ezzel nem tudom lehet-e valamit kezdeni ebből a szempontból) Személyesen is beszélgettünk valamennyit, de nem sokat. Most kb 60 km-re lakik innen és iskolába egy másik városba jár, ami 40 km-re van. A lényeg az, hogy szeretném, ha meglenne a száma. Szerintetek hogyan szerezhetem meg?

2020. júl. 5. 19:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és az lemaradt, hogy személyesen félek elkérni, mert nem tudom mit szólna hozzá
2020. júl. 5. 19:25
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
"Bocsi, elhagytam a teloszámom. Megadnád a tiedet?
2020. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Őőőő... kérd el tőle?


Csak én nem értem mi a gond?:D

2020. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen, az lenne a logikus, ha elkérném tőle, de írtam, hogy félek, hogy mit szól majd hozzá

bár, magamat sem értem, hogy miért félek, mert végül is nincs akkora vesztenivalóm, de mégsem merem

2020. júl. 5. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
ezt javaslom a gyerekpszichológusnak felterjeszteni. Ez nem egy "hogyan kérdés", mert az egyértelmű a leírtakból.
2020. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

arra vagyok igazából kíváncsi, hogy van-e más ötletetek,hogy ne személyesen kelljen elkérni

ha esetleg voltatok hasonló helyzetben

2020. júl. 5. 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"arra vagyok igazából kíváncsi, hogy van-e más ötletetek,hogy ne személyesen kelljen elkérni"

=>

"beszéltem már vele Instagramon"

"Facebookon is ismerősök vagyunk"

2020. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BigUncleZ ***** válasza:

"Tudok telefonszámból jósolni, ha leírod a számod megmondom a jövődet"

*kacsintós smiley*

2020. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire félsz elkérni a számát, akkor egyáltalán mire kell az neked? Ha azt sem tudod kinyögni, vagy lepötyögni messengeren, hogy adja meg a számát, akkor mi a terved, ha már meg van a száma? Sms-t is félsz majd írni, hívni sem mered majd... Ennyiből felesleges, mert képtelen vagy vele ennyit is kommunikálni.
2020. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás, ha te kérnéd el. Viszont ha van egy közös ismerősötök, akinek megvan a száma, tőle is elkérheted. De gondolj bele, ha nem tőle van meg a száma, elég érdekes lesz kimagyarázni,nem?
2020. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!