Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek lefeküdni a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek lefeküdni a barátommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy kis problémám, amivel nem igazán bírok egyedül.

A barátommal nemsokára 2 hónaposak leszünk, nagyin szeretjük egymást, viszont még nem feküdtünk le.

Egyáltalán nem erőszakoskodik és simán várna, én is szeretném, de nagyon félek.

Már nem vagyok szűz, de a szüzességem elvesztése nem önszántamból történt, és iszonyú sok gátlás van emiatt bennem, amiket nem tudok elfelejteni.

Mit tehetnék, hogy legyőzzem ezeket a “démonokat“? Beszéljek erről a barátommal? Félek, hogy nem akarna fájdalmat okozni és inkább nem is érne hozzám, de én szeretném, csak egyszerűen képtelen vagyok rá.

Hogyan tudnám egyedül tudatosítani ezt magamban, és mit tanácsoltok az “első” együttléthez?


2020. júl. 6. 00:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt, de fontos: voltam pszichológusnál ezzel a problémával, tehát nem hagytak egyedül ezzel, de mégsem érzem azt, hogy nyugodt lennék ezügyben.
2020. júl. 6. 00:54
 2/4 anonim válasza:
100%
En biztos megbeszelnem vele:)
2020. júl. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

"Mit tehetnék, hogy legyőzzem ezeket a “démonokat“? Beszéljek erről a barátommal? Félek, hogy nem akarna fájdalmat okozni és inkább nem is érne hozzám, de én szeretném, csak egyszerűen képtelen vagyok rá."


Ezt ÍGY, ahogy leírtad, neki is mondd el! Nincs más hátra, nektek kell ezt kitapasztalnotok. Szerintem óvatosan is tud közeledni a barátod, ha megbeszéled vele. Óvatos közeledésből talán te is meg tudod állapítani, hogy kellemetlen-e neked, készen állsz-e rá, vagy sem.

(Egyébként értem én, hogy rohan ez a világ manapság... De két hónap az szerintem semmi. Bőven ráértek.)

2020. júl. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt tudom mondani én is mint a többiek: Mindenféle képp mond ezt el neki!
2020. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!