Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan változzak meg? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? Hogyan legyek kicsit "rosszabb"? Hogyan nyíljak meg könnyebben az embereknek? Hogyan beszéljek többet? Hogyan legyek spontán?

Figyelt kérdés
Az a baj velem, ha megismerek valakit es talalkozunk en valahogy nem nyilok meg. Egyszeruen nem tudok mit mondani, nem tudok mirol beszelni. Es ez iszonyuan zavar,mertbejon a kinos csend es az egesz tali miattam mar rossz lesz. Van egy srac aki bejon, es neki is bejovok, de az a gond h o a kisse rosszabb lanyokra bukik. En meg nem vagyok az. Nem arrol van szo h el akarok kezdeni pialni meg cigizni meg ilyenek, nem a kulsomon akarok valtoztatni hanem a belsomon. Es igen, meg akarok valtozni a srac miatt mert nagyon szeretem ot. Nemreg mondta h o nagyon szereti a spontan embereket. Na en nem vagyok az. En unalmas vagyok nagyon durvan. Ramragadt a jo kislany jelzo amit csak en magam tudok h nem teljesen igy van. De ezt masok nem tudjak mert eddig nem volt senki a vilagon akinek ugy igazan meg tudtam volna nyilni, elengedni magam es beszelgetni barmirol. En nem tudom h h kell. Es ez bant. Nagyon. Valaki, de csak tenyleg az aki tud valami jo tanacsot, hogyan legyek spontan ember, hogyan valtoztassak egy kicsit a belsomom. Nem akarok teljesen megvaltozni, de valahogy szeretnek ervenyesulni, kibontakozni es nem tudom h tudom ezt megtenni. Egyszeruen ugy erzem nincs semmi onbizalmam, 1-2 baratom van akivel tudok rendesen beszelni mindenrol, nincs csend mert mindig van tema. Es ez a srac ezt szeretni, nem szereti az unalmas dolgokat, na de en az vagyok. Valahogy lehet ezen valtoztatni? Valaki?

2020. júl. 8. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy közhely, meg mindenki ezt fogja mondani, de miatta ne változz meg. Mintha feltételekhez kötné a szeretetét, hogy csak úgy felelsz meg neki, ha nem vagy unalmas. Amúgy én is hasonlóan vagyok, az én barátomnak is úgymond a rosszabb lányok az "esetei", én pedig unalmas vagyok, mégis velem van.
2020. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Jól mondja egyes, szerintem se változz meg miatta. Régen én is azt csináltam ha megtetszett egy fiú hogy ha kutyás volt akkor én is kutyás voltam amíg rá nem untam akkor ha gamer volt én is az lettem 3 hétig vagy ha gitározott nekiálltam gitározni😂 azért hogy felfigyeljenek rám 😂aztán rájöttem hogy költséges hóbortjaim vannak és felhagytam a kamuzással és önmagamat adtam. :)
2020. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!