Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyhogy sokkal rosszabbul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy sokkal rosszabbul érzem magam ha egy szép lány előtt égek be, mintha egy fiú előtt vagy egy kevésbé vonzó lány előtt?

Figyelt kérdés
Ez már így van nagyon régóta és nem tudom hogy miért. Van hogy napokon át agyalok hogy nembántottam-e meg vagy nem tart-e lúzernak. Fiúknál ez miért nincs így vagy olyan lányoknál akik iránt nem vonzódok?

2020. ápr. 14. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Légyszí válaszoljatok!
2020. ápr. 14. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg akarsz neki felelni es erdekel a velemenye rolad?!
2020. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem azt jelenti, hogy vonzódsz a lányokhoz.


Azért érzedd rosszabbul magad, ha egy szép lány előtt égsz le, mert az ilyen lányok a ”méhkirálynők”: hozzájuk akarsz hasonlítani, az ő véleményük mérvadó... Mintha beégnél egy kedvenc hírességed előtt.

2020. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
nekem annyira nem jönnek már be
2020. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Öhm... Fiú vagyok.
2020. ápr. 17. 20:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Az már baj lenne ha nem a lányokhoz vonzódnék...
2020. ápr. 17. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért érzed sokkal rosszabbul magad, ha egy szép lány előtt égsz be, mivel az ő véleményei rólad sokkal jobban számítanak neked és elvégre azon vagy, hogy megkedveltesd vele magad.


Ha pedig egy fiú előtt égsz be, vagy egy nem olyan számodra vonzó lány előtt, az ő véleményükkel pedig pont úgy vagy, hogy lesz@rom mit gondol rólam, higgyen csak amit akar.


És ez a normális dolog általában, ezzel nem csak te vagy így, hanem mindenki, ha pont egy neki tetsző valaki előtt esik pofára.

2021. okt. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!