Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el őt? 1....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saddest kérdése:

Hogyan felejtsem el őt? 1. osztály óta tetszik. Most van az utolsó évem vele. Egyre rosszabb 😟

Figyelt kérdés

Tudom, osztálytársal nem jó kikezdeni.. ezért szeretném elfelejteni Öt... De nehéz 😭


Aki tud segítsen 😣


2017. nov. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2017. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam.Összejöttem a sráccal, mire rájöttem mekkora szar alak.Most végzek gimiben.


Hányadikos vagy?

2017. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szokták mondani hogy azért ne kezdj ki osztálytárssal mert ha nem jön össze nézheted a fejét évekig és az milyen gáz. Én együtt voltam egy osztálytársammal, most is az osztályomba jár, egyáltalán észre se veszem hogy létezik, egy kicsit se gáz, valamint nem kell külön ezen feszengeni hogy hogyan kerüljem el stb.


Ha az utolsó éved van, végképp nem értem a problémát.

Ha mégse próbálnád meg, akkor csak az idő segít. Illetve járj sokat társaságba, hogy ne folyton csak ezen járjon az eszed

2017. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most vagyok nyolcadikos. De ezt az évet csak kihuzom már. Csak az a gond hogy ő nekem a nem is tudom.. más lányokra nem nézek úgy mint ő rá.
2017. nov. 22. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne kikezdeni? Meg ne is ezt a szót használjuk, hogy kikezdeni.

Kínlódsz, merthogy osztálytárs...ha ezt legyőzöd, akkor lehet a barátnőd.

2017. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó évben nem érvényes a "házi nyúlra nem lövünk" szabály szóval hajrá.Ha nem jön össze akkor is csak kicsit több mint fél év van hátra,ha meg összejön akkor minden jó.
2017. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!