Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek felé?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renikeee12 kérdése:

Hogyan közelítsek felé? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Van egy fiú aki szintén 16 éves és tetszik nekem és ezt el is mondtam neki, a válasza pedig az volt hogy kölcsönös az érzésem. Ez a fiú zárkózott a szerelem terén, viszont látom rajta hogy egy minimálisan közelít felém. Én is utalgatnák a témára meg szeretném éreztetni vele hogy szeretem. Viszont nem szeretnék nagyon rányomulni sem, csak annyira hogy inkább ő vigye a kapcsolatunkat magasabb szintre. Hogyan tegyem ezt?

2020. júl. 11. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem igazán szeretném én elhívni őt valahová
2020. júl. 11. 12:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
XXI.században vagyunk, ne boomer-kedj 16 éves korodra. Te is viheted a kapcsolatot magasabb szintre. Hívd el randira, adj neki magabiztosságot, akkor csak megjön a kedve, pláne hogy szeret téged
2020. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nem láttam amit írtál előzőleg, akkor ne hívd el, hanem mondd, hogy te hogy szeretsz ide meg oda menni, és ha fogja a srác, akkor elhív téged
2020. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az első lépés már megvolt, ha tisztáztátok, hogy mindketten tetszetek a másiknak.

Viszont egy félénkebb fiúnál igenis benne van a pakliban, hogy nem mer elhívni először randira. Ezt vagy elfogadod és félreteszed a büszkeséged vagy válassz bátrabb pasit.

Egyelőre várnék egyébként, hogy mit lép a srác. Ha mondjuk 2 héten belül nem történik semmi, én biztos elhívnám.

2020. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!