Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet volt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet volt? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Nah ugye annyi volt hogy a Lilla (most csak áll nevek lesznek)és a Lackó nyaggattak engem hogy jöjjek össze a Csabival,és adtam a Csabinak egy esélyt és alakakulóban vagyunk a Csabi 14 én 13 éves vagyok. Szerintetek jó döntés volt összejönnöm vele? Mert ez csak egy fogadás volt és a Lackóék is alakuló félben vannak..én a fiúval mindennap találkozunk ez normális? Amúgy a suli végéig nem volt semmi ilyen szóval ez most kezdődött..és ugye ez csak egy fogadás volt de mi mind a 2-en nagyon megszerettük egymást ez normális?normális válaszokat várok és hogyha találkozunk akkor valami randitipp? Mit vegyek fel? Előre is köszönöm a válaszokat☺

#szerelem #fogadás #randevú ##meg szerettük egymást ##outfit #ruha
2016. jún. 21. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Az ötlet maga rossz volt, hogy fogadásból vele lenne, de az, hogy beleszerettél rossz nem lehet :3, sok boldogságot :3, ruhát vegyél fel :3
2016. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ment a zöld kéz! A rucit arra értem hogy mit vegyek fel? Pl. Egy hajkorona,trikó,szoknya,meg egy torna cipő?! Valami ilyesmire gondoltam:)
2016. jún. 21. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Az tökéletes lesz :3
2016. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:3
2016. jún. 21. 23:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok azt elfelejtettem elmondani hogy nem mondtam el anyának és kb.1órája mondtam el hogy mi a helyzet és nagyon örült neki:))) azt mondta ő nem fogja megtiltani hogy találkozzak vele csak azt mondta szeretn tudni ha majd összejövünk;) és még ehhez azt fűzte hogy ha ugye összejönnénk akkor ha eltolodik vagyis addig együtt maradunk meg suli lesz akkor azt mondta addig nem fog bele szólni az életembe (szerelmibe) amig nem lesznek rossz jegyeim...jah és közösen megyünk táborba és úgy örülök neki :))
2016. jún. 22. 23:22
 6/9 Papi Gonzales ***** válasza:
de kis cuki hogy ilyen lelkes vagy :)
2016. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm még egyszer a válaszokat de sajnos nincs rá szükségem mert átvágott😢😭💔
2016. jún. 26. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2016. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 devivi válasza:

Hát szerintem ne mond meg neki, hogy egy fogadás miatt jöttetek össze.(mert ezen biztos kiakadna) Ha igazán szereted és megvagy róla győződve, hogy ő is így van veled akkor sok boldogságot nektek!

A randi tipp pedig: a stílusodtól függ. De én ajánlom, hogy egy rövidnadrág, és egy ujjatlan póló tökéletes választás lenne egy balerina cipővel. A hajadat kivasalhatod, besütheted vagy akár fordított parketta fonásban is megcsinálhatod! Egy kis spirál és egy szolid szájfény és tökéletesen fogsz kinézni! :) ,,Csabi" biztos odáig lesz érted!!!

14/L

2016. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!