Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erre a kérdésre elsősorban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a kérdésre elsősorban a fiúk/férfiak véleményére vagyok kíváncsi, de minden tanácsot, véleményt szívesen meghallgatok. Szerintetek melyik a jobb? Lent van a többi

Figyelt kérdés

Ha van 2 személy aki úgy megakarja ismerni egymást (tetszenek egymásnak) de még nem beszéltek csak mindig egymás szemébe néznek és nem úgy hanem máshogy. Szóval tegyük fel hogy majdnem minden nap találkoznak, és ha egy lány/nő néha figyelmen kìvűl hadja a fiút/férfit néha meg szemébe néz sokáig szóval kicsit játszadozik a pasival vagy az a jobb ha mindig, egyhangúan szemébe néz, állandoan a tekintetét keresi a srácnak. Melyikből mit szürnek le a fiúk/férfiak és melyik a jobb?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 24. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem ha keresi állandóan


Most aki tetszik lány az néz a folyosón de ha odaér hozzám elnéz és nme is köszön pedig korábban nagyon jóban voltunk.


Ha gondolod írj rám privátban és nagyon szívesen segítek, és lehet te is tudnál segíteni.!


:)


17/f

2018. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:
64%

Passz, ha velem valaki szemezni akar akkor kénytelen befáradni a fél méteres körzetembe mert azon túl úgyse látom. :D Szóval ez nekem kimarad az életemből.. mondjuk szerintem alaphangon egy iszonyat nagy baromság úgyhogy nem veszítek sokat.


Ami téged illet [meg bárkit aki hát.. lát :D]:

Ne bonyolítsd túl a mondanivalód.. nem áll jól. [A nem áll jól alatt azt értem, hogy nem feltétlenül előnyös olyan szavakat használni árnyalás céljából amiknek a jelentésével még csak érintőlegesen sem vagy tisztában. :D Legalábbis remélem, hogy flörtölés céljából nem terveztél senki szemébe "egyhangúan" nézni mert ha igen az komoly kérdéseket vet fel.. :D]

A kérdésedből nekem momentán az jött le, hogy lényegesen fiatalabb vagy a kiszemeltednél. [Semmi esetre sem több mint 16 és akkor még jó fej voltam.]

Pro tipp: a férfiak a tini lányoktól nem kapcsolatot akarnak.. :) Már feltéve, hogy az életkoruknak megfelelően funkcionál az agyuk. [Ill, más "hasznos" részeik..]

Ha a fentebbi három sor fedi az érdeklődésed akkor hajrá. Egyéb esetben hülyeség, ne csináld.

Pasikkal "játszadozni" pedig akkor tessék mikor legalább már érintőleges fogalmad van arról, hogy mit csinálsz, egyéb esetben ha éppen rossz csávót fogsz ki akkor bizony problémák lesznek.


25F

2018. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 October15 ***** válasza:
R.I.P jól felépített szöveg.. a kész hsz-ben máshogy tördeli a szöveget ez a szemét. :D *2 sor lesz az nem 3. :(
2018. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!