Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni? Félek, hogy soha nem is leszek az.

Figyelt kérdés

Gyerekkori "szerelem" volt, de azt kinottem, mint mindenki más.

Aztán 15 éves koromban lett egy barátom, majdnem 2 évig voltunk egyutt, és bármennyire szerettem, nem voltam szerelmes.

Miután szakított unka, találkoztam néha másokkal, de 1-2 találkozónak és pár CD oknál több nem volt.

Tavaly volt barátom, öt tényleg mindennel jobban szerettem, és kicsit még most is érték iránta.

Tökéletes volt szamomra, minden megvolt benne amire szükségem van, mégsem voltam szerelmes..

Valami mintha gátolna bennem ezt az egészet.

Másnak van ilyen tapasztalata?



2020. júl. 14. 08:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, autocorrect 😕
2020. júl. 14. 08:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a problémám fiúként, csak nekem nem is volt még senkim, bár én ezeket nem tartom problémának. Fiatalok vagyunk mindketten(szerintem), hidd el, ki alakul az idővel. Ha pedig nem, ne aggódj rajta, a szerelem hanyagolható érzés szerintem. Néha még jobb is hogy nincsen, csak elvakítja az embert. Szóval nyugalom, nem kell rajta aggódni. :)

16/F

2020. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minél idősebb leszel, annál ritkábban leszel szerelmes, mert előtérbe kerülnek olyan szempontok a párválasztásban, amelyek fontosabbak lesznek, mint a szerelem. Felnőttként figyelembe kell venni egyéb olyan tulajdonságokat, amelyek túlmutatnak a szerelmen. Igazán szerelmes csak gyerekként tudsz lenni, amikor még nem fontos, hogy hogyan neveli a gyereketeket, el tudja-e tartani magát, stb.


Ha gyerekként sem tudsz szerelmes lenni, jelentheti azt, hogy már felnőtt fejjel keresel társat és nem csak a szíved után mész, hanem nagy mértékben beleszól az agyad a választásba.

2020. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se voltam még igazán szerelmes és nem is tudom milyen érzés. Ugyan úgy voltam mint te, a mai napig nem tudom milyen szerelmesnek lenni, de azt tudom milyen szeretni.
2020. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!