Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha eddig nem voltam szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem voltam szerelmes ezután se leszek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok (lány) de még életemben nem voltam szerelmes, kiszemeltem sem volt, még csak érdeklődni se érdeklődtem senki iránt (pedig elég sok emberrel találkozok/ismerkedek meg). Eddig ez nem igazán zavart, de most a karantén alatt előjött a felismerés, hogy így egész életemre egyedül maradok és ettől egy hangyányit szomorú lettem. Nem akarok csak azért kapcsolatba rohanni, szerelem nélkül, csak hogy valaki elűzze a magányomat és nem hiszem, hogy egyszer még szerelmes leszek. A nagy ,,mindenkibe szerelmes vagyok" tinikorszaknak már régen el kellett volna jönnie, nem? Vagy legalábbis valamiféle romantikus korszaknak? Ennyire későn érő lennék?

2020. ápr. 11. 23:39
 1/4 anonim válasza:
79%
Szerintem nem kell kétségbeesned, hiszen még előtted az élet. Lehet, hogy Te kamaszkorodban nem pasiztál, ilyen is van.(vagy nagyon késik ez a korszakod) Az is lehet, hogy aszexuális vagy (olyan személy, aki csak nagyon ritkán/ egyáltalán nem érez szexuális vagy romantikus vonzalmat). Ezzel sincs semmi baj szerintem, egyenlőre várj, hisz még annyira fiatal vagy! (Igen, ezt most pont úgy írtam, mint egy öregasszony😂 :D) Még az is lehet(bár erről nekem fogalmam sincs) hogy valamiért nem érzed magad vonzónak/szerethetőnek, de mivel semmit nem tudok rólad, nyilván nem mondhatom, hogy menj el pszichológushoz. Mindenesetre kívánom, hogy legyél nyitott a szerelemre, sok sikert!
2020. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Ne aggódj ezen. Képzeld én kb. mostanáig pont ezen gyötörtem magam, mint te. De tényleg azon is elgondolkoztam, hogy mi van, ha leszbikus vagy aszexuális vagyok, ugyanis hiába nézett ki jól egy fiú, nem tudtam rá úgy gondolni. Most megismertem nemrég egyet, és egyszerűen meglepő, hogy eddig nem éreztem ilyet. Biztos neked is jönni fog valaki, csak légy türelemmel.:)

19/L

2020. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj vagyunk így ezzel negyvenen túl is mégsem dőlt össze a világ, sőt.
2020. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe, mert ki fog ütni rád és egy "savanyodott" lánnyal egy fiú se akar szóba állni. Élvezd ki, hogy bármit megtehetsz amit szeretnél, van időd tanulni, dolgozni, bulizni, és majd jön, akinek jönni kell, ha önmagaddal is rendben vagy és magabiztos vagy. :)
2020. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!