Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek az osztálytársam felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki már kb 1 éve tetszik, bár még nem igazán próbáltam felé közeledni. A stílusunk kb ugyan olyan (ugyan olyan fajta zenéket hallgatunk, ugyan azokat a zenekarokat, öltözködésünk is hasonló). Meg szerintem a személyisége is tök illik az enyémhez. Most csak sima baráti viszonyban vagyunk, az a gond, hogy én picit visszahúzódobb vagyok (legalább is mikor volt iskola még eléggé az voltam, azóta ezen sokat javítottam), szóval addig ha beszélgetés volt vele, az folyton csak azért volt mert ő kezdeményezte. Amúgy elég sokszor van, hogy megdícséri a ruháimat, nevet a poénjaimon (miközben más annyira nem:DDD) stb. Szerintetek lehet nála esélyem? Hogyan tudnék felé közeledni? Eléggé félek, mert ha beégnék az nagyon gáz lenne, de elengedni meg nem szeretném, mert még egy ilyen lányt aki ennyire hasonlít rám szerintem nem találnék.
2020. aug. 7. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 17 éves fiú vagyok, ő 16 éves.
2020. aug. 7. 14:37
 2/4 striga ***** válasza:
Próbáld meg, szerintem lenne esélyed nála, semmi veszteni valód nincs. :)
2020. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira hasonlítotok, találj valami olyan rendezvényt, alkalmat, ami mindkettőtöket érdekelhet, és kérdezd meg, hogy nincs-e kedve eljönni veled. Akár egy koncert, mozi, stb. Ez nem olyan dolog, amivel be tudnál égni, még akkor sem, ha nemet mond.
2020. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes megpróbálni. :) Szerintem csak beszélgess vele egyszerűen, tehát te is kezdeményezz beszélgetést, majd ha aktívan részt vesz a beszélgetésben, vagy valamiről látod, hogy örül neki, hívd el randira. :)
2020. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!