Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szedjem fel a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel a kiszemeltemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány a sulimból aki már egy éve bejött, rá is írtam, be is jelöltem de ő egyiket sem. Nyilván szemtől szembe kellett volna vele beszélnem... Mindegy. A lényeg az, hogy amikor még thai box-oltam akkor ő is járt, mondta a lánybarátomnak, hogy egy kicsit bénuska (béna) vagyok. Rosszul esett nagyon mert így úgy néz ki nem sok esélyem van nála ha "bénuskának" tart. Meg amikor megnéztem pár képét Facebook-on kevésnek éreztem magam hozzá. Nem 10/10 de valamiért nagyon megfogott. Még meg volt fiúja, meg nekem se barátnőm... Azt mondja a lánybarátom, hogy nagyon rendes, aranyos és ilyen nekem kincset érne. Én önfeljesztek magamon, mert úgy érzem annyira nem voltam tavaly jó ember. A pozitivitást gyakorlom, meg barátságosabb lenni, optimista, mosolygósabb és ami nekem tetszik bókokat is adok meg bátorítok embereket. A lány unokatesómnak is van barátja, nagyon vékony de nagyon rendes. Pozitív, templomba is jár stb... Nem tudom mennyi esélyem lehet bevágódni nála? Sajnos nagyon csendes voltam annó, még azért most is.... Ő is látta és szerintem ez megint mínusz pont nála. Meg hallotta a terembe, hogy annó az srác megakart verni, és tanácsod adott a oktatóm. Szerintem a szemébe még lejjebb kerültem talán, mert olyan mintha nem tudnám magamat megvédeni. Aggódok ez miatt igazából, nem csak miatta próbálok jobb ember lenni, hanem általánosságba, soha se voltam ezen a téren elégedett magammal... Amikor elhaladtam mellette akkor kicsit lefagytam, igazából nem tudom, kerülöm a tekintetét talán. Mindig visszanézek de rá nem merek valamiért xd. Nem szeretném igazéból feladni, csak igazából fura, hogy akiket csúnyábbnak látok azoknál, elég jónak tartom magamat, de nála nem tudom. Néha már róla is álmodok, eskü rossz így tétlen lenni.

2020. aug. 13. 10:50
 1/5 A kérdező kommentje:
18 F
2020. aug. 13. 12:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek neked ez a lány? Csak a kosarad húzod-halasztod
2020. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem értek ezzel egyet de ok
2020. aug. 13. 17:48
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem túlgondolod egy kicsit. A legjobb, amit tehetsz az az, hogy szemtől szembe megmondod neki, hogy mit érzel. Ne félj az elutasítástól, azzal csak magadnak ártasz, ráadásul akkor majd túl fogod izgulni az egészet és akkor cseszheted. Csak tedd fel magadban a kérdést: “Mit veszíthetek?”. Ha azt mondja, hogy nem akar téged, akkor legalább az lesz benned, hogy megpróbáltad, és nem az, hogy “mi lett volna ha?”. Hajrá! 👍
2020. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2020. aug. 14. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!