Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Nektek volt mar olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek volt mar olyan hogy sirtatok szo szerint egy lanyert?

Figyelt kérdés

Nektek milyen erzes fizikailag amikor nagyon szomoruak vagytok egy lany miatt? Olyan mint nekunk? Hogy meg akarok halni? Meg belázasodok, szorongasi roham, stb? V gyengebb ez ferfiaknal?

Lanyok is valaszolhatnak.



2020. aug. 14. 05:18
A kérdező szavazást indított:
Fiuknal ugyanolyan fajdalmas a szerelmi banat
Gyengebb
53 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Sose sírnék egy lány miatt
2020. aug. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
#1 soha nem mond, hogy soha...
2020. aug. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Embere válogatja, valaki gyengébb valaki erősebb lelkileg. Én sírni nem szoktam, lány miatt pláne, ha fáj is, inkább elnyomom meg elterelem bármivel, aztán az idő múlásával enyhül az érzés úgyis.
2020. aug. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Stark2000 ***** válasza:
96%

Utoljára két éve sírtam lány miatt. Hosszas barátság után alakult ki kapcsolat, majd miután kihasznált érzelmileg, eldobott mint egy rongyot. Fizikai fájdalom annyi volt, hogy fájt a mellkasom, de láz és hasonlók azért nem. Amúgy abszolút jellemző volt rámabban az időszakban, hogy szomorú, kedvetlen, motiválatlan voltam.


20f

2020. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Én most bebetonozom a fejem...
2020. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerezz be 1 jo ec-et aztan sirhatsz janyom
2020. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de több fiú barátom is mesélte hogy sírt már lány miatt.

Nekik is vannak érzelmeik, csak embere válogatja kin mennyire üt ki...

2020. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
cuck
2020. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk én pl azt vettem észre hogy a fiúknak hosszabb ideig tart a "felépülés".Ők nagyon sokáig tudják szeretni azt a lányt,aki egykor velük volt.

Sírni egyáltalán nem szégyen, sőt,kikell adni magunkból.Ez nem azt jelenti hogy gyengébbek vagyunk, hanem épp azt hogy szeretni próbálunk.

2020. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Még mindig nagyon tetszik, nem tudtam teljesen elengedni, de muszáj lesz. 21/f
2020. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!