Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Nektek volt mar olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek volt mar olyan hogy sirtatok szo szerint egy lanyert?

Figyelt kérdés

Nektek milyen erzes fizikailag amikor nagyon szomoruak vagytok egy lany miatt? Olyan mint nekunk? Hogy meg akarok halni? Meg belázasodok, szorongasi roham, stb? V gyengebb ez ferfiaknal?

Lanyok is valaszolhatnak.



2020. aug. 14. 05:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Sok-sok csajom volt, és mindig én léptem tovább, ha valami nem klappolt. Így aztán ezt a fajta bánatot nem igazán ismertem. Már családos ember voltam, amikor olyan leckét kaptam kalandból, hogy sírtam, mint egy taknyos kölyök. Pedig én az idősebb korosztályhoz tartozom, s minket még úgy neveltek, hogy egy férfi nem sír, és ez olyan erősen rögzült bennem, hogy korábban valóban sohasem ejtettem könnyet, bármilyen gyász ért is.
2020. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de szerintem ez a helyzettől függ miért kell, hogy szakítsanak. Mindegy, hogy nő vagy férfi. Mert a férfinek a menyasszonyát terhesen halálra gázolta 1 autó, a másik a csaj sokat bulizott ivott. Mind a kettő megtörtént azért írom, hogy nem mindegy miért.
2020. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Ezaz pontozzatok le Miquel tökéletes válaszát...
2020. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Ilyet ne tegyél, kedves utolsó. Pont az ellenkezőjét éred el, mert azt hiszik, én rancogok egy másik fiókról. :-))
2020. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
igaz.. itt már nincs ártatlanság
2020. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen sikerült volt már egyszer hogy megtörtént. Nem vagyok érzékeny ember soha nem sírtam filmen, vagy levágott állatokon egyáltalán nem érint meg. Általános iskolás koromba se sírtam semmilyen sebesülés miatt pedig volt szét nyíló térd és agyrázkódás is. De érdekes módon az emberi kapcsolatok (ha nagyon szoros) ki tudnak belőlem Kiváltani sírást

16/F

2020. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!