Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy tetszik-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszik-e nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel évek óta legjobb barátok vagyunk és nem tudom tetszik-e. Általánosságban az olyan lányok, mint ő, nem az eseteim, de lehet, hogy most máshogy van. Borzasztó féltékeny leszek, amikor más fiúkról beszél (egyszer össze is vesztünk mert féltékeny lettem és ezzel együtt szomorú is, de amikor kérdezte, hogy mi a baj nem mondtam el neki) Körülbelül 2 percenként ránézek a telefonra mert várom, hogy írjon. Amikor átjön mindig kitakarítom a szobám, úgy, ahogy máskor soha. Nagyon fura belegondolni, hogy lehet tetszik, mert eddig semmi ilyesmit nem éreztem iránta.

#szerelem #tiniszerelem #Honnan tudom, hogy tetszik-e nekem?
2020. aug. 14. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján tuti hogy tetszik neked. Sőt lehet már szerelmes is vagy belé
2020. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen tetszik neked, csak magadnak nem mered bevallani. Ha tagadod magadban, nem lesz jobb.

Elhiszem, hogy nem direkt tagadod, de gondolom te is érzed hogy nem mindenkivel teszed vagy tennéd ugyanezt szóval figyeld meg magad és az érzéseid.

2020. aug. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!