Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány bunkó?

Figyelt kérdés
Van bennem egy elég hülye kisugárzás, ami miatt annak tűnök. Mivel annak tűnök, így mások szemében az is vagyok. Próbálok rajta változtatni, de egyszerűen nem megy, ilyen buta parasztnak születtem. Inkább nem is állok szóba senkivel, mert akaratom ellenére is buta vagyok még a családommal is, akik már hozzàm szoktak. Titeket ez mennyire zavarna? (Próbálok megváltozni)
2018. febr. 22. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem tud zavarni, de ha tetszel egy fiúnak akkor szerintem ő azt kis ideig eltűri de aztán rákérdezne.
2018. febr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mind jó is lenne, de az a helyzet, hogy senkinek nem jöttem még be életem során. :D
2018. febr. 22. 06:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is buta bunkónak titulált alpári paraszt vagyok.Ha magam adom őszintén az miért baj?
2018. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

3.: Nem baj, csak a traktorban csináld. :D Hangulatzenének ajánlanám a Rózsaszín Pitbull Beszorultam egy zetorba c. számát. :D


Kérdező: Attól függ mire gondolsz de alapvetően nem előny az tény. Mondjuk nálam a buta inkább problémásabb mint a bunkó. A kettő comboja hát..

De mégis, hogy kellene ezt elképzelni? Egy példát pls.


26F

2018. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon. A személyiség ami meghatározza az embert
2023. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!