Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyenek a lányok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok a valóságban?

Figyelt kérdés
Sziasztok csak én vettem észre azt hogy a valóságban a lányok nagyon alpáriak? De most komolyan én még sohase találkoztam olyan lánnyal aki ne lenne ilyen kis szerény vagy ilyesmi, mindegyik lány olyan durva, meg annyit káromkodnak hogy az nem igaz, és ezzel kapcsolatban velem meg még egy pár barátommal az a fura helyzet van hogy anime karakterekbe szeretünk bele, és nekem erre az a teóriám hogy ez pont amiatt történik mert az animében olyan lány karakterek vannak amik a valóságba nincsenek (Most nyílván nem kinézetre gondolok) De tényleg nekem most az egyik nagy kedvencem az Hyuuga Hinata, na most egy hozzá hasonló lányt a valóságba hol találsz? Nekem a Hinatához hasonló lányok jönnek be (Csak ezzel az a baj hogy a valóságba ilyesfajta lány nem létezik....) Tehát egyszerűen nem értem hogy miért ilyenek a valóságban a lányok, és ne értsétek félre, nem azzal van baj hogyha káromkodik vagy ilyesmi, csak ne minden második szava az legyen hogy g..i meg hogy f..z, nekem eddig életemben 1-szer volt randim és ott is ha a csaj 100-szor nem mondta ki a g..i szót akkor egyszer sem.... lehet hogy nem nagyon lehetett érteni azt amit írtam ez azért van mert sietek...

2020. aug. 24. 06:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Miért általánosítasz kicsi weeb? Ne vess mindenkit egy kalap alá
2020. aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Lazy Lover ***** válasza:
16%
Mert elférfiasodtak de valóban ilyenek sajnos.....
2020. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

És zavar? Mi vele a problémád? Hidd el amúgy egyáltalán nem igaz amit állítasz, csak azért egyébként mert kimondja nem lesz rossz ember, de ha neked nem jön be az is oké, de én szemelyesen is ismerek olyanokat akik sosem mondják ki.

Viszont amúgy nem értem hogy milyen választ lehetne adni a kérdésedre

2020. aug. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem minden lány ilyen,sok ilyent ismerek,de sok olyant aki nem

ilyen egyáltalán.

Mellesleg ez az egész anime karakteres szerelem csak hóbort,valószínűleg még tini vagy.

2020. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem minden lány ilyen. Sőt, ez elég ritka. Bár biztos vannak olyan körök, ahol ez általános. Akkor rossz helyeken mozogsz.

Olyat meg nyilván nem fogsz találni a való életben, mint egy mese, film szereplője.

2020. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Kifogtál egy lányt, akinek alpári stílusa van, tehát mindenki ilyen. Inkább maradj az animekaraktereidnél...
2020. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
1%
Mindig azt mondják ki legtöbbször, amire legjobban vágynak, ezt tanuld meg.
2020. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is csak ilyeneket fogsz ki valahogy. Lányként állítom, hogy én sem tartom előnyösnek, ha valaki így beszél ÉS akkor sem ha férfi az illető. Ugyanez vonatzkozik a részegedésre is nálam, mindig mondják, hogy egy nőnél milyen undorító.. hát nekem egy pasinál is :D

Nem azt mondom, ha idegbe vagyok elejtek cifra szavakat, de szleng szerűen nem, ahogy barátom sem. De ha már itt tartunk barátaim/haverjaim se nagyon. Bár mi már 20as éveinkben járunk, tini koromban sem volt jellemző ránk. Hidd el, vannak olyan lányok, akik nem ilyenek, ne általánosíts csak ennyi alapján.

(megsúgom a cringe részéhez, hogy nekünk lányoknak is voltak kedvenc fiktív karaktereink, most is még jókat mosolygunk ezen néha barátnőimmel de szerintem ez valahol normális fiatalon :D)

2020. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%

Szerencsére a legtöbb csaj nem ilyen.

De tény hogy vannak ilyen csajok, azt hiszik még a kétezres évek elején vagyunk hogy menő bunkónak lenni.

De a legtöbb csaj nagyon aranyos.

2020. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

"Miért ilyenek a lányok a valóságban?"


"nekem eddig életemben 1-szer volt randim és ott is ha a csaj 100-szor nem mondta ki a g..i szót akkor egyszer sem"


Szerintem csak simán rájött, hogy egy kretén vagy és nem győzte a képedbe vágni...

2020. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!