Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A valóságban is létezhetnek...

A valóságban is létezhetnek Tsundere személyiségű lányok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy anime,de a valóságban is ráhúzhatjuk egykét lányra ezt a jelzőt,nem?

2018. okt. 6. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát persze. Nem kell semmi mást sem csinálnia, csak zavarba jönnie a szerelme körül és elutasítóan viselkednie vele. Úgyanúgy vannak yanderék is, de ők jobban titkolják, hisz a legtöbb ember csak a kedves oldalukat látja, a megszállottat nem.
2018. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Ments meg! :D
2018. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem elutasító viselkedésre gondoltam,hanem akik fizikálisan agresszívek és ütik a szerelmüket.
2018. okt. 7. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván létezik ilyen, főleg a mentális betegek között, például a borderline-os emberekre kifejezetten jellemzőek a hirtelen és extrém hangulatingadozások. Mondjuk az, hogy valaki durva fizikai agresszivitáshoz folyamodik, csak az animékben megy el, a való életben ezt színtiszta bántalmazásnak nevezik.
2018. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Japánban is bántalmazásnak számít?:D
2018. okt. 7. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy a japán nők többsége félénk kis dandere, és nem erőszakos tsundere. A "yamato nadeshiko" számít náluk ideális nőnek, ami azt jelenti, hogy tradicionális, csendes, engedelmes, visszafogott, türelmes, ártatlan stb.
2018. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik! Az egyik barátnőm is olyan. Pl: ha a kiszemeltje bunkó vele, akkor simán megdobja a bakancsával:) Bár ha bele olvasnak a könyvembe én is simán fejbevágom vele az illetőt... de nekem csak ilyen a természetem( ^ω^ )
2020. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Legyenszépnapod! ***** válasza:
Léteznek, csak nem olyan (általában) szélsőségesek, hogy megütik a szerelmüket. Simán csak lekiabálják, meg lehülyézik meg ilyesmi.
2022. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!