Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek a valóságban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek a valóságban olyan szép lányok, mint az animékben?

Figyelt kérdés
Animékben szép nagy szemük van, jó testük, de való életben eddig csak középszerűeket láttam. Hol keressek?
2016. nov. 15. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Na.Nekem Tomoko Kuriki kell!De tuti,hogy nincs mégegy ilyen lány a valóságban..
2016. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*Kuroki
2016. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

xD a 2D>3D mi haver?? :D a japán egy perverz népség, szóval ne csodálkodj, animében a "ronda" lányok , yah hogy olyan csak akkor van, ha az anime grafikája nem stimmel :D pld a mob psycho-ban, fhuu az egy rettentő fos darab..

Egyébként meg az "élet" nevű multimédiás dolgot próbáltad már?

2016. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ugyan tesó, vannak jó cosplay-es lányok!
2016. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2,es igen,Japán egy perverz népség,mi meg imádjuk a perverz lányokat
2016. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tomoko benyit éjszaka a bátyjához

"-Kisérj ki wc-re,mert különben idehu*gyozok a szőnyegedre!"

Most komolyan,egy ilyen csajt hol talál az ember???:DD

2016. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hallod,olyan gyönyörű lányok vannak akik 1000x oda verik az anime-s KARAKTEREKET,ne élj már egy álomvilágban és nyisd ki a szemed..

Vedd észre,hogy rengeteg gyönyörű lány van.

2016. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sajnos sehol :/ de sorolhatnánk még jó pár ilyen megírt személyiséget :D de persze tisztában kell azzal lenni, hogy ez kitalált dolog :/ de ez nem változtat a tényen az anime maga az élet, már több mint 100at néztem végig ^^

és igen igaza van az előttem szólonak, vannak eszméletlen jó cosplayek :3

2016. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A Mob Psycho az remek, persze a rajza egyszerű...


Nem tudom, én a helyes feminin animefiúkat hiányolom a világból (mivel nem élek Japánban, ott annyira helyesek vannak :D), szép nő az van egy csomó... Errefelé nagymellű is, Japánban azért kevesebb. Néha elgondolkodom, hogy érezhetik magukat a csinos kismellű japán lányok, amikor ennyire nyomatják a nagy és gigamelleket az animékben s a kamera is mindig arra fókuszál... Tuti nem tesz jót a srácok beállítottságának, de talán a lányokénak sem.


Élőben egy animelány nagyon sokkoló lenne ám :D Értékeld a sok szép élő lányt... Én sem dőlök a kardomba, hogy a fiúk mások élőben, itt. Ha ez lenne a legnagyobb bajom... Hm, akkor lehet, hogy fura gondolkodású tini lennék. Néha jót tesz pár évtizedes tapasztalat az embernek, máshogy nézi a világhot :D

2016. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tokióba kell költözni emberek, a japán lányok a legcukibbak, és szerintem egy szép kidolgozott test simán kompenzálja a mellét, ami szinte csak a lányoknak számít..

A múltkor láttam az 1es villamosnál egy gördeszkás vöröshajú japán lányt, hát én majdnem letérdeltem és imádkozni kezdtem istenhez, hogy köszönöm ezt a csodát :D

2016. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!