Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan alakul ki a vonzódás/sz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki a vonzódás/szerelem két ember között?

Figyelt kérdés

Én általában mindig abba a "hibába" ütközöm, hogy nem alakul ki a randijaim/ismerkedéseim alatt a vonzalom, szerelem.

Közben meg ismerőseim, akik együtt járnak, látom rajtuk mennyire nem passzolnak vagy tök mások, így ránézésre nem is értem, hogy hogy tudnak járni? Vagy ismerem mindkét embert, teljesen mások, és mégis járnak.. Szóval rengeteg ilyen barátom van, akik számomra érthetetlen módon, alig van bennük közös és ilyenek ellenére mégis egy párt alkotnak..

Érdekelne, hogy ez hogyan lehetséges? Hogyan lehet ennyire kevés közös pontból vonzalmat kialakítani? Volt már randim olyan lánnyal akivel nagyon nagyon sok volt a közös, vele tényleg komolyan azt hittem, hogy lesz valami és mégsem jött össze, jött a szokásos, hogy legyünk csak barátok...

Szeretnék ezen a dolgon változtatni és tudni mit rontok el, hogy ezek után ne kövessem el ugyan azokat a hibákat...



2020. aug. 25. 21:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, nem vagyok a boldogságukra irigy, max azért hogy tényleg sikerült nekik minden ellen tényezővel együtt összejönniük, inkább csodálok őket. Én csak meg szeretném érteni mert sajnos nekem ez fura...
2020. aug. 25. 21:53
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=uYpPcal3dXE


https://www.youtube.com/watch?v=BVu__bN0NSk


Sok dologból tevődik össze, persze embere válogatja.


Először a látható dolgokat nézzük, tehát a külsőt, a megjelenést. Szépen feltérképezed, ez az első benyomás, de ez később változik a személyiségnek megfelelően. (+ Van akinél nagyon számít a külső, van, akinél annyira nem.)


A személyiség. Nálam ez úgy műkszik, hogy főleg a személyiség számít: meg tud-e nevettetni, intelligens-e, segítőkész, jó tanácsadó, az érzelmi világa milyen stb. stb. Itt még rengeteget sorolhatnék, de ez egyénenként eltér, hogy kinek mi a fontos.


Csúnyán fogalmazva: aki kedvemre való, az megtetszik, vonzónak találom, de a személyiség a döntő.


Ellentétek vonzzák egymást. Van benne igazság, de emberi tulajdonságokra vetítve nem feltétlen igaz, ugyanis, ha nincs közös téma vagy vita lesz mindenből akkor meg van b*szva az egész.


Szerintem minden egyéb a kommunikáción múlik. Ha mindent meg tudnak beszélni sértődés nélkül, akkor működőképes kapcsolatról van szó.

2020. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!