Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegyek-e vallomást a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek-e vallomást a srácnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy tegyek-e vallomást a fiúnak

Mivel sok tényező bezavar... pl.:barátnője van 1éve, osztálytársam, a lány tesom a fiú tesojával van...

És amikor még 9-dikes voltam jóban voltunk de nem tetszet nekem olyan volt mint egy jó barát... rá 4 hónapra tudtam meg hogy tetszettem neki és amikor meg tudtam utána döbbentem rá hogy valami vonzodásom van hozzá de nem foglalkoztam az érzésemmel mivel azt hittem hogy csak egy hirtelen fel lángolás, aztán 4 hónapra rá barátnője lett és immár együtt vannak 1éve...

A tesómnak nem merem elárulni mivel félek hogy el kotyogja a barátjának és a barátja el mondja a tesójának

És már a fiú aki tetszik nekem már nem vagyunk olyan jóbban mint voltunk

Meg azért sem akkarom neki el mondani mivel barátnője van és nem akkarok az ilyesmikbe bele folyni.

Szóval ennyi... mit tanácsoltok? Mit csináljak, elmondjam neki vagy hagyam?

L/16



2020. máj. 17. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom nagyon sok értelmét, mivel kapcsolata van, ami ezek szerint elég komoly is. Szóval nem hiszem, hogy bármi változna. Főleg, hogy már nem vagytok jóban.
2020. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Igen mindenképpen tegyél vallomást, mondd neki hogy te többet tudsz adni neki, és melletted sokkal jobb sora lesz
2020. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 éve kapcsolata van, erről lecsúsztál..
2020. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem engedd el :))
2020. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!