Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódom egy nálam 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom egy nálam 2 évvel fiatalabb fiúhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van barátom fél éve és nem is gondolkodtam soha azon, hogy el kéne hagynom. Viszont lett xy ideje egy haverom, már már legjobb haverokká váltunk. A barátommal sajnos csak péntektől vasárnapig tudunk együtt lenni, mert 1,5/2 órára lakik, én pedig a városomban fél évet még itt leszek. Na de, a másik fiúval sokat beszélek messengeren, ahogy élőben is (lelkizések, hülyéskedések). Sajnos elkezdtem hozzá vonzódni. Lehet, hogy azért, mert vele tudok találkozni hétköznap? Reggel együtt megyünk suliba és néha délután is elvagyunk.

A mostani barátomat nagyon szeretem, csak nem tudom mi ez az érzés, nem történt még ilyen. Sőt, fiatalabb fiú soha nem tetszett nekem. Én 18 éves vagyok, ő pedig 16

Veletek esetleg volt már hasonló? Mi a véleményetek erről?



2020. febr. 24. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Az a 2 év az nem sok hidd el, ha ő az igazi akkor beszélj vele erről úgyis jó viszonba vagytok, hidd el hogy nem fogja zokon venni max azt mondja hogy neki más jön be vagy bármi. A barátodat lehet sajnálni, de ha már nem ő kell akkor bizony annak véget kell vetni, thats it. 17/F
2020. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ne keverd a szerelmet a barátsággal, ugyanolyan mellkas szorító érzés tud lenni ha egy jó barátra gondolsz, akiben megbízhasz és szinte másik feled. Nem feltétlen vonzódás, hanem csak kötődés.

Gondolkozz el ezen, testi kapcsolatról is fantáziáltál? Ha szereted a barátodat az mennyiben más érzés?

Velem is volt ilyen egyébként, és meg is próbáltuk, nem lebeszélni akarlak vagy bármi, de nekünk legalábbis nagyon csúnya vége lett, és a barátság is megsínylette.

2020. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából az már szóba jött, ha ugyan annyi idős lennék, mint ő, lehet, hogy bepróbálkozna (csak mert akkor nem volt kapcsolatomxd)

És igen, valószínűleg csak kötődés, nem vetnék véget a kapcsolatomnak ez miatt. Csak kicsit zavar ez a fura érzés. Vagy szimplán már megszoktam, hogy ilyen sokat beszélünk/találkozunk és hiányzik csak, ha nem látom pl 2 napig?:/

2020. febr. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!