Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk miért várják el egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért várják el egyre inkább, hogy a lányok kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
Állandóan azt hallom mindenhonnan, hogy a fiúknak jól tud esni ha kezdeményeznek a lányok? Mintha fordítva nem lenne igaz. Miert van ez? Mi a véleményetek erről? Kort és nemet is írjatok.

2020. aug. 27. 23:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Én is szeretem, ha egy fiú kezdeményez. Soha nem mentem oda senkihez, inkább megvártam míg ő jött (persze jeleket adtam, hogy értse, nekem is tetszik:) 18/lány.
2020. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert ebben a korban a legtöbb srác nehezen kezdeményez. Naná, hogy örülnek, ha leveszik ezt a terhet a vállukról.
2020. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es én ezt értem de a lányoknak se édes teher.
2020. aug. 27. 23:31
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Persze, hogy nem az! :)

De ebben a korban mutatóba kell a lány, nem kell még valójában kapcsolat.

(Meg a szex miatt.)

És sokkal hatékonyabb, ha 0 energiával érnek el sikert. :)

Nincs semmi ciki beégés, mert ugye ebben a korban az a legfontosabb.

2020. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan már. Nemcsak a tizenéves fiúk, a felnőtt férfiak sem mernek kezdeményezni. Én 20 éve voltam tini, akkor is dettó ugyanez volt. Nekem sosem okozott problémáűt a kezdeményezés, de ha a pasikra lett volna bízva, nem tudom, lett-e volna akár egy kapcsolatom is.
2020. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Mer mindenhonnan az folyik, hogy fúj redvás férfiak, hogy csak bszn akarnak!


Éljél te ilyen pszichikai nyomás alatt, aztán meglátjuk lesz.e kedved kockáztatni bármit is csak azért, hogy egy csaj pfán röhögjön, mert neki éppen ahhoz van kedve és alázni akar.

2020. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6-os gondolom a fizikai nyomast a munka terén érted amit nem értek hogy jön ehhez a kérdéshez de jó mindegy. Viszont azzal nem értek egyet, hogy csak a lány tudja megalazni egy ilyen helyzetben a fiút sokszor fordított szemszögből is elofordul.
2020. aug. 28. 00:05
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha lánynál kezdeményezek már furán néz mert megszólítottam.

Ha picit felemeli a hangját, mert mért ne tenné, akkor már úgy néznek rám mintha megakarnám erőszakolni ott helyben. Rengeteg a bunkó lány.

Régebben próbálkoztam ezzel, nem jött be. A lányoknál (legalábbis a többségnél) egyből a külső számít. Ha csak a szia szóig jutok el akkor még kb arra sincs esélyem hogy bármi mással lenyűgözzem. Pl hogy amúgy okos vagyok, kedves és vicces. Arról nem tehetek hogy nem szeretem a márkás cuccokat, meg nincs pávás hajam. De a többségnek ez a beugró.

Ha nem lennének bunkók a lányok, hanem ugyan úgy meglennének az illem szabályok, hogy oké hogy a pasi kezdeményez, de a lány elfogad vagy illedelmesen elutasít, akkor gond se lenne.

De mivel már bunkók a lányok és konkrétan zaklatásnak veszik ha megszólítod emiatt nem szerencsés.

Volt olyan hogy csak szólni akartam neki, hogy a kabátja a sárban van és még a szék lábát is rárakta, de már egyből hogy én mit képzelek...

2020. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt annyira nem értem amúgy, már miért nekem kéne kezdeményeznem egy olyan lánynál, akit lehet nem is ismerek, csak mert hogy ő "szerelmes belém", amiről én nem is tudok, ráadásul semmi jelet nem is küld? Szegény lánynak meg azért nem kéne kezdeményeznie nálam, mert hogy én nem veszem észre őt? Wtf? Egyébként tulajdonképpen már azzal te kezdeményezel, hogy jelet küldesz a kiszemeltednek, csak úgy mondom.
2020. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9-es miről beszélsz? Ki beszélt itt olyanról hogy valaki akit nem is ismersz hirtelen szerelmes lett beléd és kezdeményezned kéne.Felre értettük egymást. Én azokrol a kijelenetesekrol beszélek mikor egy fiú mondja hogy de igenis kezdeményezzen a lány mert ő is meg teheti stb. De abban igazad van ha valakinek megtetszik valaki az kuldjon jeleket a másiknak. Viszont ne legyen már az elvaras mondjuk hogy én hívjam el találkozni hasonlók mert ez már 2020 modern világ kezdeményezzenek a lányok is ne csak üljenek és legyenek szépek.
2020. aug. 28. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!