Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak barátkozni próbál vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni próbál vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szoval van egy pasas akit én ismerek de nem beszéltünk csak egyszer kétszer és igazábol jóba se vagyunk. És igazábol többször is próblált beszélgetést inditani de ilyen tök nyilván való és fura kérdésekkel volt hogy utánam kijabált csak hogy megkérdezze hogy tetszik e az uj szemüvege

2020. aug. 28. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Vagy az, vagy barátkozna. Attól függ, milyen kérdéseket tett fel?
2020. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 vagyok csak mondom kettes 😅

De ahhoz tartom magam, amit írtam, a kérdést félreértettem, ezért az ottani uccsó mondatom semmis. Most vagy szimpi vagy neki, vagy csak friendzone, ennyi. Ha nem beszélsz vele nem is tudod meg

2020. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ha 2000-ben születtem, akkor nem lehetek 60 akárhány éves? Mindegy, van akivel nem érdemes vitatkozni sem, mert nincs azon az értelmi szinten sem
2020. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele próbálj te is kérdezni tőle, hogy rá jöjj mit is akar igazából.
2020. szept. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki nekem írta, hogy egy intézmény szociális lakója immáron 20 éve?


Nos, a téma midig az utcán ill. a közösségi oldalakon van, inkább ott nézzük meg, kiket érdemes megszólítani kérdéseinkkel! Sokkal jobb rákeresni, mint a végén csalódni!


Pláne, ha társkeresőn nézelődik az ember. Sokat csalódik, de eljut 1X arra a szintre, hogy talál 1 db. őszintébb embert.

2020. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!