Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy introvertált osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy introvertált osztálytársam, aki tetszik, de nem szeret senkivel se annyira beszélni. Hogy tudnék vele beszélgetni úgy, hogy ne zavarjam?

Figyelt kérdés
Én szerencsére tudtam vele pár órácskát instagramon, és elbűvülő személyisége van. Hogy tudnék vele beszélni rendesen?

2020. aug. 31. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Próbálj meg szünetben is odamenni hozzá, kis gesztusokat tenni pl. ha van rágód, kínáld meg vele. Ugyanúgy közeledj hozzá, mint bárki máshoz, ha szimpatikusnak talál téged, úgyis keresni fogja a társaságodat.
2020. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
mondjuk kéne merni kezdeményezni is, nem csak csorgatni rá a nyálad, igaz Levente ?
2020. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen Levente?
2020. aug. 31. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is van egy ilyen osztálytársam, aki kissé introvertált, és nekem sikerült nagyon jóba lennem vele.


Add meg neki a terét, és légy türelemmel felé. És vedd észre, ha zavarod. Pl ő sokat olvas, így én mindig csak mielőtt elkezdett olvasni megkérdeztem most épp mit olvasol, miről szól stb. Viszont, amikor már láttam rajta, hogy olvasna inkább akkor hagytam és nem fecsegtem fölöslegesen.


Esetleg vannak valami kis hobbijai az osztálytársadnak?


17/L

2020. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyire nem ismerem, itt még mindenki új egymásnak. Nagyon szereti a BTS-t és a kdrámákat, meg van egy nyula is.
2020. aug. 31. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ooo, akkor tipik kpopper :D

Mármint, nem szeretnék általánosítani meg semmi.


Viszont, akkor pedig "beszéltesd"(?) arról, hogy mi a kedvenc száma, miért ők a kedvencei, és miért kötődik pont ő hozzájuk. Hallgat e még másokat, jelenleg épp milyen kdramat néz, az miről szól. És van egy-két kifejezésük is, amit pl én nem értettem elsőre miért is pont ezt használják rá stb. ezeket is megkérdezheted. (Én pl nem vagyok kpop fan, de 1-2 barátnőm igen, és néha szívesen meghallgatom őket erről, néha még elég érdekes is.)


Szóvaal, hajrá. :D


(Amúgy 9.-esek vagytok?)

2020. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Össze kell szedni magad. Türelmesnek kell lenni és szép lassan felépíteni a dolgot. Hidd el jobban jársz ha nem kattogsz ezen szépen lassan kell közeledni és ennyi de ha látod jeleit annal hogy nem fog menni akkor be kell dobni magad mert lehet azt hiszi egy második nyuszkójelöltje van. Szóval szedd össze a golyólat azt hajrá
2020. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!