Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon Ő is gondol rám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Ő is gondol rám?

Figyelt kérdés

Elindultam.

Elköszöntem.

Elköszönt.


Egymással küzdő, újra és újra felszínre törő gondolataimmal viaskodva válaszoltam.


Majd csend lett.

És még nagyobb csend.


Egy egész nap eltelt így, aztán egy hét is. De bármennyi idő is legyen, nincs olyan perc, hogy ne jutnál eszembe.


Elképzelem, vajon hogyan ébredsz? Vajon jól aludtál? Vajon kellemesen érzed magad ma? Vajon örömödet leled mindabban, amit teszel?


Elképzelem, ahogyan a kedvenc kávénk mellett megosztjuk egymással a jót és rosszat is. Ahogyan, a kezed a kezemben nyugszik, s az őszi napfény sugarainál, boldogan, csendben örökre szívünkbe és elménkbe zárjuk a pillanatot.

Elképzelem magunkat a természet adta csodákat bejárva. Amint a hajnali ködben, vagy az esti, már csípős levegőben sétálunk a dombok és völgyek között; s ha fázol, egymást átölelve térünk haza.


Már este van. A fekete, végtelen égbolton a Hold és csillagok hada.

Én felnézek rájuk, és azt kérdezem:

Ugye, Te is gondolsz rám néha?



/Nem akarok önjelölt Petőfi lenni. Talán eljut a "címzetthez". Ha azon őrlődsz, vajon írjak-e neki, tedd meg. Mindegy, miről vagy mit, küldd el neki. Hiszem, ha valaki szívből vár egy üzenetet, pár szónak is örülni fog./


2020. szept. 5. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
🥺🥺
2020. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyértelmű csöpögősség ez a helyzet. Pl. egy elnyomott félnek (legyen nő vagy férfi), aki végre elszakadt a förtelmes kapcsolatából és erőt vesz magán, hogy ne húzza vissza bele a másik, az egy elég rossz tanács, hogy "írjál csak szívem, várnak rád". Az ő szemszögéből ő is címzett, hisz bárki magára veheti hogy a másik várja őt - legyen az megcsalt, átvert, kihasznált és kisemmizett, elutasított vagy eltiport. Senki nem vár a valóságban, csak jobban esik az egónknak, minthogy eldobtak mint egy üres fogkrémes tubust.
2020. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem küldöd el neki te is messengeren avagy instán. Így nem hiszem,hogy felismeri az akinek szól. Annyi szerelmes van bárki magára veheti
2020. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!