Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelembe lehet esni tobbszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembe lehet esni tobbszor, ujra ugyanabba a szemelybe akivel mar egyutt vagy/voltal?

Figyelt kérdés

Ugyerzem h a baratom mar nem szerelmes, tudom h szeret de erzem h nem tisztel mar annyira, nincs meg az a regi rajongas irantam h pl hu de akar mar ujra egyutt lenni. Mindig mikoruj helyre, kozossegbe kerul akk csak veluk van elfoglalva. Vegefele problemas volt a kapcsolatunk volt egy par ho szakitasunk de mikor ujra talalkoztunk egyutt akartunk lenni aztan volt egy keves idonk mondott szepeket h mar nem hagyja h elromoljo , megtesz mindent stb majd kikellett mennie kulfoldre , ott fog dolgozni es sajnos messze is van es ilyenkor mikor erzemh kicsit hanyagol es felhozom akk jon az h lehet nem fogjuk igy kibirni stb nincs ertelme igy, pedig elotte nehany nappal mast mondott. Szoval ennyire mas hatast valt ki belole mostanaban az uj kozosseg es lehetoseg..

De olyan jo lenne megint ugy szerelmesnek lenni mint regen es erezni mert amit akkor adott olyat meg soha nem kaptam mastol.



2020. szept. 6. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Hány évesek vagytok?

1. azt mondod volt egy kis idő míg kulon voltatok. A szerelemben/parkapcsolatban nem letezik, tehat nincs olyan, hogy szünetet tartunk. Van olyan, hogy szeretlek/imadlak es van olyan h elvagyok melletted de nem vagyok szerelmes mar

2. A szerelem mindig 2-3 evig tart, akkor van az hogy rozsaszin kod, nem latsz mast csak ot, imadod minden hibajat, nem zavar annyira ha felteszi a labat az asztalra, mert meg ugy is szexi es cuki. De ha ez a szerelem elmult, "atvaltozik" szeretetté, de itt mar eszreveszunk dolgokat.

3. Hagyni kell elni a masikat, neha hogy elmenjen a haverjaival kinegedni, es utana ujra hazajon es szerethetjuk egymast nem vagytok 1 ember, hanem 2 kell a maganelet

4. Ha ugy erzed, hogy te engedsz neki teret, nem feltekenykedsz semmisegeken es nem haborodsz fel es cseszteted 0-24 hogy miert nem szeret ugy mint eddig, es o megis nagyon nem foglalkozik veled, akkor o mar nem szerelmes beled max sajnal elhagyni, vagy van valaki más is a dologban.

Figyeld meg a kozosseget ahol tokeletesen erzi magat, szokott oda hivni? Te joban vagy a barati tarsasagaval? Vagy te ulj mindig otthon vagy a baratnoiddel o meg a sajatjaival es kesz. Ismered oket? Miota vagytok egyutt? Ha csak par honapja es mar most igy megy, akkor tiszteld annyira magad hogy ez nem egy jolmukodo kapcsolat es szallj ki belole.

Ahogy latom te egy erzelmes, romantikus lany vagy, aki szomjazik a folytonos szeretetre, olelesre. Ha tole par honap/ ev utan nem kapod mar meg ezt, es nem is fogalalkozik ezzel, akkor mit varsz a jovoben? Igy akarsz elni? Te is tudod, hogy nem. Ha a tini csopiba irtal valoszinu nem vagy meg 20 éves se. Találsz még olyan személyt aki új, és jobbnál-jobb élményeket ad/ élsz át vele. Most lehet nehez ezt elhinni, de akkor hálás leszel érte, hogy így alakult.

Ha jelenleg nem mukodik a kapcsolat, mit varsz a tavkapcsolattol? Csak idegeskedni fogsz es stresszelni, hogy mikor es kivel lehet.

2020. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok es 2 eve tart a kapcsolat
2020. szept. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!