Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ezt mire veljem? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire veljem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na az van hogy van egy osztálytársam aki mellettem ül. Nekem ő (őszintén bevallom...) egy kicsit most is tetszik (régebben is tetszett) és az van hogy lehet hogy én is neki... De nem tudom mire vélni ezt az egészet hogy most mi van...

Mostanában volt egy hülye matek feladat ami nekem nem sikerült jól és segített rájönno hogy miért. Ez még önmagában nem is fura... De utána hogy magyarázta egészen közel hajolt hozzám meg megveregette úgymond a vállamat hogy ez gáz 😃😄😅és azt már furának gondoltam hogy azon az órán többször is megérintette a vállamat...

Ma pedig az történt hogy neki csukva volt a töri könyve (az enyém pedig nyitva) és egyből az enyém felé hajolt és úgy nézte meg és odadőlt a székemhez vagyis hogy a székem szélét megfogta és úgymond 'rámdőlt' vagyis hogy közelebb került hozzám... Utána rajzon is viccelődött hogy olyan furán nézett ki a rajzom😅 de ezt olyan furán csinálta

Meg beszélgettem is vele hogy egymás mellé ültettek az osztalyunkrol meg az evfolyamrol



Na szerintetek ezt mire veljem ezt az egészet?



2020. szept. 8. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Így hogy ennyiszer megcsinálta, talán te is tetszel neki. De adj neki jelet hogy ő is neked. Szünetben érj hozzá, vagy kérdezz tőle valamit, tökmindegy mit, és amikor megszólítod, fogd meg a vállát, vagy valami, érj hozzá te is. A többi majd alakul. Reménykedj hogy ő bátrabb mint te :D (én se voltam bátor soha annak idején)
2020. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma és tegnap is nagyon sokszor megérintette a vállamat meg nagyon kedves velem ahhot kepest ami regebben volt
2020. szept. 10. 19:39
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma meg nem volt suliba és tőlem kérte el először a házit 🤷‍♀️😅

Lehet hogy csak azért mert kitűnő tanuló vagyok🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

2020. szept. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!