Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ha az egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha az egyik fiú osztálytársam tőlem kéri el a házikat ha vlmi miatt nincs suliba?

Figyelt kérdés
Van egy csomó lány rajtam kívül az osztályba de mindig csak tőlem kéri el a házikat😅(tavaly lettünk osztálytársak, és tavaly október óta kéri el a házikat 🤷🏼‍♀️❤😅
2020. szept. 9. 06:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarlak megbántani,de lehet csak azért,hogy neki ne keljen gondolkodni rajta,hanem csak lemásolja egy "okos" lány munkáját.

Van,aki ezt így csinálja. Főleg,ha tényleg egy okos, és a megbízható lány vagy.



De lehet azért is, mert ezzel talál okot,hogy rád írjon 😇😉

2020. szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
95%
Semmit nem jelent
2020. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Az jelenti, hogy stréber vagy😜
2020. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy téged megbízhatónak gondol
2020. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Jobb tanuló vagy, mint a többi csaj? :D
2020. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shai-Hulud ***** válasza:
86%
Azt hogy meglehetősen lusta a srác, ráadásul minden lelkiismeretfurdalás nélkül kihasznál. Neki ez a legkényelmesebb: te majd megcsinálod a házit, ő meg lemásolja.
2020. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi😩 azt elfelejtettem oda írni hogy megoldás nélkül kéri a házit.😅
2020. szept. 9. 09:20
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Semmit. Nekem több fiú osztálytársam is kéri el tőlem a házit, pedig messze nem én vagyok az osztály legjobb tanulója. Szerintem csak tudják hogy általában felírom a házikat es jóban vagyunk akkor meg miért ne.

Ha más miatt nem szokott rádírni akkor szerintem semmit nem jelent.

2020. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is megvan fixen, hogy kiktől kérem el az órait és a házit betegség esetén, nemtől függetlenül. Matekból például mindig ugyanattól a lánytól, mert tudom, hogy szépen ír és megbízható. Az egy másik dolog, hogy amúgy bejön, de nem azért kérem tőle. :D Mielőtt megtetszett is tőle kértem.
2020. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Bízik benned, biztos jó tanuló vagy.
2020. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!